Logitech, Oyun Dünyasına Yeni Ürününü Sunuyor!

Logitech, rekabetçi oyunlar için geliştirilmiş yeni kulaklığını piyasaya sürdü. Yeni nesil oyuncu kulaklığının çıkış fiyatı ise 130 dolarak belirlendi.

Logitech, oyun dünyasına sunduğu ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Geçen yılki modele göre daha maliyetli model, PC oyunları için tasarlandı. Daha fazla konfor ve kalite vadeden yeni kulaklık, alüminyum ve çelikten oluşuyor. Geçen yılki modele göre de daha şık bir görünüme sahip.

Logitech, yeni kulaklığını daha çok ses iletişimi gerektir oyunlar için tasarladı. Profesyonel bir oyuncu kulaklığı olarak duyurulan G Pro X, buna göre faturalandırılıyor. Yüksek mikrofon kalitesinin yanında, oyuncular için geliştirilmiş özel ses sistemiyle müşterilere sunuluyor.

FİYAT-PERFORMANS TESTLERİNDEN OLUMLU NOT

Geçen yılki G Pro kulaklık modeli hala 80 dolara alıcı bulurken, yeni G Pro X, standart modeliyle 130 dolara satışa sunuldu. Geçen yılki modelde bulunan deri kulaklık kısımları köpükle değiştirilmiş ve daha fazla konfor kullanıcılara sunulmuş. Yine geçen yılki modele kıyasla daha ağır olması ise eleştirilere maruz kalmasını sağlıyor. Cihaz testleri gerçekleştiren birçok internet sitesi Logitech G Pro X’in, fiyat-performans testlerinden olumlu not aldığını belirtiyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı