Logitech, Aşırı İnce İki Oyuncu Klavyesi Birden Tanıttı

Logitech, yeni oyuncu klavyelerini tanıttı. Oyuncular için en ince klavyeleri ürettiklerini iddia eden Logitech, kampanyayı da bu vurguyla yapacak.
Takip et
Logitech, Aşırı İnce İki Oyuncu Klavyesi Birden Tanıttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Logitech, yeni oyuncu klavyelerinin tanıtımını gerçekleştirdi. ‘Ultra İnce’ sloganıyla tanıtılan klavyeler 22 milimetre kalınlıktan oluşuyor.

Logitech, oyuncular için olabilecek en ince klavyeyi ürettiğini iddia ediyor. 22 milimetrelik kalınlığıyla yeni klavyeler, Logitech’i haklı çıkartıyor. Eşsiz bir tasarıma sahip Logitech G915 Lightspeed ve G815 Lightsync adlı modeller, mühendislik başarısı olarak tanımlanıyor.
Logitech, Aşırı İnce İki Oyuncu Klavyesi Birden Tanıttı

3 FARKLI KULLANIM SEÇENEĞİ BULUNUYOR

Logitech, iki klavyenin de en kaliteli malzemelerden üretildiğini söylüyor. Üst kaplamaların parlatılmış alüminyumdan üretildiğinin altı çiziliyor. Klavyelerin tuşlarının altında ise RGB aydınlatma yer alıyor. Öte yandan klavyelerde, üç farklı kullanım seçeneği bulunuyor. Bu seçenekler kullanıcının yaşayacağı hissiyatı değiştiriyor. GL Clicky, GL Tactile ve GL Linear olarak isimlendirilen bu seçeneklerden Clicky, sesli ve net hissedilebilir özellik sunuyor. Tactile ise, daha yumuşak ve ufak bir çarpma etkisiyle tepki veriyor. Linear ise tamamen hızlı ve çok sessiz bir kullanım sunuyor.

İKİ MODEL ARASINDAKİ FARKLAR

İki klavye de tasarım ve kullanım açısından tamamen aynıyken, G815 kablolu, G915 ise kablosuz olarak piyasaya sürülecek. Kablosuz modelde tepki süresi 1 ms olarak belirtiliyor. Şarjı ise, klavyenin ışıklarının en yüksek parlaklık seviyesinde 30 saat kullanım sunuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.