Liverpool, Tottenham Ve Arsenal Uğurcan Çakır’ın Peşinde!

Milli Takım'ın ve Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, dünya devlerini peşinde koşturuyor. Liverpool, Tottenham Ve Arsenal Uğurcan Çakır'ın Peşinde!
Liverpool, Tottenham Ve Arsenal Uğurcan Çakır’ın Peşinde!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trabzonspor’un son dönemde parlattığı yıldızlardan biri olan Uğurcan Çakır, Süper Lig’de ve A Milli Takım’da gösterdiği performansla dünya devlerini peşine taktı. Özellikle Beşiktaş ve Fenerbahçe maçında gösterdiği maçlarda sakinliği ve olgunluğu ile dikkat çeken Uğurcan Çakır transfer pazarına en üstten giriş yaptı. Karius’u Beşiktaş’a kiralayan Liverpool ve kolu kırılan Lloris yerine Tottenham en ciddi talipler arasında yer aldı. The Sun gazetesinde çıkan habere göre Uğurcan Çakır İçin 3 dev İngiliz takımı talip oldu. Trabzonspor ise Uğurcan Çakır’ı satmak istemiyor.

UĞURCAN ÇAKIR İÇİN 17 MİLYON STERLİN

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır için talipleri 17 milyon sterlin’i gözden çıkardı. The Sun gazetesinde yer alan habere göre Arsenal, Tottenham ve Liverpool Uğurcan Çakır’ı isteyen takımlar arasında yer alıyor. Trabzonspor cephesinde ise Uğurcan Çakır’ı satmak gibi bir niyet yok.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.