Lise öğrencileri Atatürk posterini parçalayıp hakaret etti!

Türkiye’nin en köklü liselerinden biri olarak gösterilen İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nden gelen görüntüler Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Sosyal medyaya düşen videoda, üç liselinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün posterini ellerindeki bıçakla paramparça ettikleri görüldü.
Takip et
Lise öğrencileri Atatürk posterini parçalayıp hakaret etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde kaydedilen video infial oluşturdu. Bir grup öğrencinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ve küfrederek, posterine zarar verdiği görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

“ZATEN ÇOCUĞU DA YOK, EN AZ 3 ÇOCUK”

Videoda, okulun yatakhanesindeki öğrencilerden biri elindeki kesici alet ile “Sol vs Atatürk” dedikten sonra Atatürk posterine zarar vermeye başlıyor. Elindeki postere art arda darbeler indirirken yanındaki arkadaşlarından birinin de kahkahalar attığı görülen videoda, “Zaten çocuğu da yok, acımıyorum. En az 3 çocuk” dedikten sonra küfrettiği duyuluyor.

VATANDAŞLAR YETKİLİLERİN HAREKETE GEÇMESİNİ BEKLİYOR

Görüntüler kamuoyunda büyük yankı uyandırırken, vatandaşlar yetkililere harekete geçilmesi yönünde çağrı üzerine çağrı yaptı. Sosyal medyada infial oluşturan görüntülerle alakalı Kabataş Erkek Lisesi’nden de henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.