adplus-dvertising

Linet, İsrail Eurovision seçmelerinde Türkçe şarkı söyledi!

Meşhur şarkıcı Linet, ülkesi İsrail’in Eurovision temsilcisini seçme kararı aldığı Xfactor isimli ses yarışmasına katıldı ve Selami Şahin’in Akşam Olmadan Gel adlı şarkısıyla sahneyi sanki inletti, jüriyi büyüledi.
Takip et
Linet, İsrail Eurovision seçmelerinde Türkçe şarkı söyledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İsrail, Eurovision’da kendilerini temsil edecek şarkıcıyı XFactor yarışmasından seçme kararı aldı. İsrailli şarkıcı Linet yarışmaya katıldı ve Selami Şahin’in ‘Akşam Olmadan, Güneş Batmadan Gel’ adlı şarkısını hem Türkçe hem İbranice okudu. Sesinin kuvveti ve performansıyla jüriyi ağlatan Linet, stüdyodaki seyircileri de etkisi altına aldı. Linet’in şarkı söylediği video sosyal medyada binlerce kes paylaşıldı.

Linet, İsrail Eurovision seçmelerinde Türkçe şarkı söyledi!

Türk bir anne ve İsrailli bir babanın kızı olan, ülkemizin meşhur sanatçılarından biri olan Linet, performansıyla bütün jüri mensuplarını ve seyircileri büyüledi.

Jüri mensuplarından birini de performansı ile ayağa kaldıran Linet, dinleyenleri sanki mest etti.

Eurovision’da da Türkçe-İbranice karışık bir parça mı olacak?

Uzun süredir ülkesini temsilen Eurovision’a katılacağı konuşulan Linet’in performansı göz doldurdu. Sosyal medyada bu performansın ardıondan, Eurovision’da da Türkçe-İbranice karışık bir şarkı söyleyip söylemeyeceği merak konusu oldu.

Türkiye, uzun senelerdir Eurovision’a katılmıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.