“Lindsay Lohan’ın Prens Selman İle İlişkisi Platonik ve Saygılı”

Ünlü oyuncu Lindsay Lohan’ın Veliaht Prens Selman ile aşk yaşıyor dedikodularına baba Lohan’dan yanıt geldi, platonik ve saygılı ilişkileri var dedi.

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selam ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncu Lindsay Lohan’ın babası Micheael Lohan konu ile ilgili açıklamalar yaptı. İkilinin sadece arkadaş olduğunu belirten baba Lohan, “Platonik ve saygılı” bir ilişkileri olduğunu söyledi.

Lindsay Lohan’ın, Orta Doğu’da çok güçlü arkadaşlara sahip olduğunu belirten baba,”Orta Doğu’da yaptığı çalışmalar dolayısıyla Muhammed bin Selman ile tanıştı. Bölgedeki insanlara, özellikle mültecilere yardım etmek için çalışıyor.” dedi.“Lindsay Lohan’ın Prens Selman İle İlişkisi Platonik ve Saygılı”

Kızının Suriye’de yaptığı iyi çalışmalar hakkında bir şey yazılmadığını dile getiren Lohan,”Sadece kötü şeyler duymak istiyorlar.” dedi. Kızı Lindsay Lohan’ın, Veliaht Prens ile ilişkisine de değinen baba, “Selman ile ‘platonik ve saygılı’ bir ilişkisi var. Başka da bir şey yok.” dedi.“Lindsay Lohan’ın Prens Selman İle İlişkisi Platonik ve Saygılı”

Basında yer alan iddialarda, Lindsay Lohan ve Veliaht Prens Selman’ın düzenli olarak mesajlaştığı ve prensin Lohan’a kredi kartını verdiği yer alıyordu. İkilinin geçtiğimiz sene gittikleri Formula 1 yarışında tanıştıkları belirtiliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı