Lidiya Velezheva Uçağı Birbirine Kattı! Uçak Rötarlı Kalktı

Moskova'dan, Tel Aviv'e gidecek olan uçakta bulunan ve business class yolculuk yapan oyuncu Lidiya Velezheva uçakta kavga çıkarttı. Yolculara hakaret etti
Lidiya Velezheva Uçağı Birbirine Kattı! Uçak Rötarlı Kalktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Moskova’dan, Tel Aviv’e uçacak olan ve businnes class yolculuk yapan aktris Lidiya Velezheva, uçak havalandıktan hemen sonra yolculara hakaret etti ve kavga çıktı. Olay pilota bildirilince uçak yere tekrar indi.

Moskova medyasında yer alan habere göre, aktrist Velezheva uçakta, “Ben bir oyuncuyum ve siz avamsınız, çünkü büyük ihtimalle biletlerinizi millerle aldınız. Ben 204 bin ruble (3 bin 200 dolar) ödedim.” dedi. Bu hakaret sonrası kavga çıkarken, kadınların birbirlerinin saçlarını çektiği de belirtildi. Yolcular dışında kabin ekiplerine de hakaretler yağdıran oyuncu pilota haber edildi ve pilot kalktıktan dakikalar sonra uçağı yere indirdi.Lidiya Velezheva Uçağı Birbirine Kattı! Uçak Rötarlı Kalktı

Velezheva’yı uçaktan çıkarmaya çalışan polis ekipleri, oyuncu gözaltına alınmayı reddedince Velezheva’yı koluna girerek uçaktan çıkardı. Aktrist karakola götürülürken uçak, Velezheva olmadan havalandı ve Tel Aviv’e vardı.

Velezheva Rus dizileri ile gündeme gelirken, en çok konuşulduğu karakter ise ‘Budala’da canlandırdığı Nastasya Filippovna oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.