LG’nin Yeni Projektörü HU85LA Piyasaya Sürüldü!

LG’nin yeni kısa mesafeli 4K lazer projektörü HU85LA, 6 bin dolar fiyatıyla cepleri yakıyor.

LG, geçen Aralık ayında duyurduğu yeni nesil HU85LA 4K lazer projektörünü 6 bin dolarlık fiyatıyla satışa sundu. Neredeyse bütün otoriteler tarafından yüksek fiyatı nedeniyle eleştirilen projektör, orijinal uzak mesafeli versiyonu olan HU80KA 4K lazer projektörden 2 kat daha pahalı. Ancak yeni modelin en büyük farkı sadece 5 santimetre uzaklıktan bile 220 santimetrekare görüntü yansıtabiliyor olması. Projektör görüntünün yansıtıldığı yerden uzaklaştırıldıkça da perdedeki boyut artıyor.


HU85LA, bağlantı için USB, Ethernet, Wi-Fi veya HDMI kullanabiliyor. Bunun yanında 2 bin 500 ANSI parlaklık ve 4K çözünürlük sunuyor. Ayrıca kullanıcılara rahat kontrol sağlayabilmek için Google Asistan özelliğiyle birlikte geliyor. LG’nin kendi teknolojisi olan ThinQ AI’ de sesli komutlar için projektörü destekliyor.

YAPAY ZEKA DESTEKLİ OLED TV YOLDA

LG’nin son zamanlarda duyurduğu en büyük haber ise, OLED TV’si olmuştu. Şirketin bahar aylarında satışa sunacağını söylediği yeni televizyonu hakkında henüz fiyat ve piyasaya çıkış tarihi netleşmedi. LG yetkilileri, ses getirecek televizyon için sır vermeme konusunda aralarında anlaşmışa benziyor. Televizyon hakkında daha önce sadece “Yapay zeka” destekli olduğu duyurulmuştu. LG yöneticileri tarafından, yapay zekanın içeriğe göre görüntü, parlaklık ya da ses ayarlayabildiği belirtilmişti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı