adplus-dvertising

LGBT Karşıtı Tuğçe Kazaz’a Nez’den tepki: Beyin Olmayınca Kafa Basmıyor

'LGBT tercih değil dayatmadır' diyen eski manken Tuğçe Kazaz, Instagram hesabından yaptığı videolu bir paylaşımla 'LGBT işgaline dur' demek için, 23 Eylül'de Sultanahmet Meydanı'nda sonlanacak bir protesto yürüyüşü gerçekleştireceğini duyurdu. Kazaz’ın sözlerini duyan Nez ise çileden çıktı. Şarkıcı Nez eski modele sert sözler söyledi.
Takip et
LGBT Karşıtı Tuğçe Kazaz’a Nez’den tepki: Beyin Olmayınca Kafa Basmıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski model Tuğçe Kazaz sosyal medyada yaptığı açıklamalarla adından söz ettiriyor. Din değiştirmesi ve bir dönem verdiği çıplak pozlarla tanınan Kazaz açıklamasında “LGBT bir tercih değil dayatmadır. LGBT’yle aileyi yok etmek, nesli durdurmak, nüfusu azaltmak, dini ortadan kaldırmak istiyorlar” yorumuyla tepki çekti.

View this post on Instagram

A post shared by Tuğçe Kazaz (@tugce_kazaz)

Bir dönem din değiştirmesiyle gündemden düşmeyen, şimdilerde podyumlardan uzakta bir yaşam süren eski manken Tuğçe Kazaz, 23 Eylül’de Sultanahmet Meydanı’nda bir protesto yürüyüşü gerçekleştireceklerini açıkladı.

LGBT’nin tercih değil dayatma olduğunu savunan 40 yaşındaki eski manken, Instagram hesabından yaptığı videolu bir paylaşımla LGBT lobilerine karşı yürüyüş yapacağını duyurdu. ”Hep birlikte gelin bu LGBT işgaline karşı ses çıkaralım” çağrısında bulunan Kazaz, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

”Herkese merhaba. Ben 23 Eylül Cuma günü Sultanahmet Meydanı’nda sonlanacak LGBT karşıtı bir yürüyüş düzenliyorum. Çünkü LGBT öyle basitçe insan hakları, yaşam hakları diyebileceğimiz bir şey değil. LGBT lobileri şu anda dünyada nüfusu azaltmak istiyorlar. Ve bunun için de gelecek nesillerimizin cinsiyetlerine göz dikmiş durumdalar nesilin devamını durdurmak için. Bunun için medya organlarını kullanıyorlar, STK’ları kullanıyorlar. Ve siz buna karşıysanız eğer, sizi yapılan raporlarla cinsiyetçi, milliyetçi, ya da muhafazakar olarak tanımlıyorlar. Ve daha da kötüsü eğer ülkenizde bunu istemiyorsanız, genç nesillerinizi korumak istiyorsanız sizi insanlık suçu işliyormuşsunuz gibi gösteriyorlar dünya kamuoyuna. Onun için hep birlikte bu LGBT işgalini durdurmalıyız. En azından ses çıkartarak etkinisini azaltmalıyız ki yarın gelecek nesillerimizin devamlılığını koruyabilelim. Bu yürüyüş kesinlikle ve kesinlikle LGBT’li bireyleri, onların tercihlerini hedef almıyor. Tamamen onları o tercihlere zorlayan LGBT lobilerine karşı yapacağımız bir yürüyüş. Onun için sizler de Allah’ın men ettiğini yeryüzünde helal kılmaya çalışanlara ‘dur’ demek, ses çıkartmak istiyorsanız Sultanahmet Meydanı’nda sonlanacak 23 Eylül’deki bu yürüyüşte hep birlikte olalım. Bir olursak, irademizle sağlam bir ses çıkarırsak bunun etkisinin çok yüksek olacağına inanıyorum. Bununla ilgili, konunu detayları ile ilgili sosyal medya hesaplarımdan paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. Hep birlikte gelin bu LGBT işgaline karşı ses çıkaralım.”

Tuğçe Kazaz’ın bu ifadelerine şarkıcı Nez de sert tepki gösterdi. Şarkızı Nez paylaşımında “Hedef gösterdiğin insanlar! İşlediğin suç insan hakları mahkemesine kadar gider!! Beyin olmayınca kafa basmıyor. Sevgisiz büyümek ne kadar zor olsa gerek! Seninle bir ortak canlı yayın yapsak bak nasıl güzel olur” dedi.

LGBT Karşıtı Tuğçe Kazaz’a Nez’den tepki: Beyin Olmayınca Kafa Basmıyor

Nez’in sözleri çok sayıda destek aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.