LG G8X, Ekran Üzerinden Parmak Okuma Teknolojisiyle Geliyor!

LG’nin yeni telefonu G8X, ekran üzerinden parmak okuma teknolojisiyle geliyor. Telefonun tanıtımının önümüzdeki ay yapılması planlanıyor.

LG yeni amiral gemisi telefonu G8X’i tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni telefonun tam olarak neler sunacağı henüz net olarak bilinmese de, çok sayıda görsel internet ortamında dolaşmaya başladı.


Ortaya çıkan görsellere göre, yeni telefonun ön tarafında çift kameradan tek kameraya geçiş yapıldığı görülüyor. Bu daha ön kameranın kapladığı alanın yarı yarıya azaldığını gösteriyor. Öte yandan, telefonun arka tarafında ise üçlü kameradan ikili kameraya geçiş yapılmış.

GELENEKSEL TASARIMI TEPKİ ALMAYA BAŞLADI

Gelecek ay tanıtılacak olan telefon hakkında dedikodular da günden güne artıyor. Ekran üzerinden parmak izi okuyucu ise dedikoduların başında yer alıyor. Öte yandan yeni telefonun Snapdragon 855 yonga setine sahip olacağı iddia ediliyor. Ayrıca LG’nin yeni telefonunda da geleneksel bir tasarıma gidiyor olması tepki topladı. Rakiplerinin oldukça gösterişli tasarımlarla ortaya çıktığı bu dönemde LG G8X ne kadar rekabet edebilecek, hep birlikte göreceğiz.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı