Levent Özeren kimdir? Levent Özeren nereli, kaç yaşında?

Levent Özeren'in Twitter üzerinden Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında yazdıkları tepki topladı. Levent Özeren'in hakarete varan paylaşımının ardından çok sayıda Twitter kullanıcısı bu sözlere tepki gösterdi ve #AhlaksızLeventÖzeren hashtag'i Türkiye gündeminin en çok konuşulan başlıklarından biri oldu. Peki Levent Özeren kimdir? İYİ Partili Levent Özeren’in Semiha Yıldırım hakkındaki sözlerinin ardından hakkındaki bilgiler merak edilir oldu. Levent Özeren kimdir? Semiha Yıldırım hakkında çirkin sözleri tepki toplayan Levent Özeren nereli kaç yaşında?

Hakkında çok bilgi olmayan Levent Özeren İYİ Parti Bursa İl eski Yöneticisi ve Milletvekili Aday Adayı idi. İYİ Partili Levent Özeren, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda, tedavi olmak için hastaneye giden Semiha Yıldırım için, “Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. ‘Etik değil’ diyene bak, böyle başa böyle tarak!” paylaşımında bulundu.

Özeren’in, HDP’li Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’a yapılan hakaretlere karşı tepki mesajları paylaşmasının ardından Semiha Yıldırım ile ilgili bu sözleri paylaşması tepki topladı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında attığı tweetlerden dolayı hakkında soruşturma başlatılmıştır. FETÖ soruşturması kapsamında terör örgütü propagandası yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan Levent Özeren, çıkarıldığı mahkemede adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.

Özeren’in tweetlerinde “Polise iş düşüyor. Sağduyulu olup askere karşı gelmemeli. Tek dileğimiz kansız olması” ve “Uzun’un Beylerbeyi sarayında olduğu ve oradan kaçırıldığı bilgisi var” ifadeleri yer alıyordu.

Levent Özeren, 15 Temmuz’daki tweetlerinin yeniden gündeme gelmesinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söylemişti: “15 Temmuz gecesi ‘polisle asker karşı karşıya gelmesin, ne olacaksa kansız olsun’ demişim diye beni darbeci ilân ettiler. Sonuç; Darbeye kalkışan askerler FETÖ’cü çıktığı gibi, 81 ilin 74’ünün emniyet müdürü polis de FETÖ’cü çıktı. Sanki bunları o görevlere ben getirdim!”

Levent Özeren kimdir? Levent Özeren nereli, kaç yaşında?

Levent Özeren sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla tepki topladı. İYİ Partili Levent Özeren, Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım hakkında yazdığı sözlerle tepkileri üzerine çekti. Levent Özeren’in hakarete varan sözlerine Twitter’da pek çok kullanıcı tepki gösterdi. Çok sayıda tepkinin ardından Twitter’da #AhlaksızLeventÖzeren hashtag’i Türkiye gündeminin en çok konuşulan başlıklar arasına girdi.

Levent Özeren, Twitter’da Semiha Yıldırım hakkında, “Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. ‘Etik değil’ diyene bak, böyle başa böyle tarak!” paylaşımında bulundu. Levent Özeren gelen tepkiler üzerine bu paylaşımını sildi.

Levent Özeren kimdir? Levent Özeren nereli, kaç yaşında?

Levent Özeren, İYİ Parti Bursa İl eski Yöneticisi ve Milletvekili Aday Adayıdır. Ayrıca Günboyu Gazetesi’nde köşe yazıları kaleme almaktadır.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı