adplus-dvertising

Levent Nazifoğlu’ndan Nuri Şahin açıklaması

Galatasaray Başkan adaylarından Metin Öztürk’ün listesinde yer verilen ve Sportif A.Ş’in başında görev alacağı açıklanan Levent Nazifoğlu gündeme dair konuştu
Takip et
Levent Nazifoğlu’ndan Nuri Şahin açıklaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

30 Nisan’daki seçimde başkan adaylıklarını açıklayan Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk için artık geriye sayım başladı.

Öztürk’ün listesinde yer verilen ve Sportif A.Ş’in başında görev alacağı açıklanan Levent Nazifoğlu gündeme dair konuştu

“NURİ ŞAHİN KONUSUNDA YANLIŞ ANLAŞILDI”

Levent Nazifoğlu’ndan Nuri Şahin açıklaması

Radyo Gol’e konuşan Levent Nazifoğlu “Metin Öztürk çok heyecanlı biri Galatasaray ile yaşıyor. Metin Başkan Nuri Şahin konusunda yanlış anlaşıldı. Kesinlikle öyle bir vaziyet yok Antalyaspor lütfen kafaları karıştırmayın” şeklinde konuştu.

“SATILMAYACAK FUTBOLCU YOK”

Levent Nazifoğlu’ndan Nuri Şahin açıklaması

Nazifoğlu transfer konusunda ise “Galatasaray’da satılmayacak futbolcu yok. İyi teklif gelirse tüm oyuncularımızı satabiliriz. Galatasaray’da artık transferler planlı olacak. Onun bunun adamlarıyla iş yapılmayacak. Transferleri kurumsallıkla yapacağız. Hocanın onaylamayacağı kimseyi takıma almayacağız.” ifadelerini kullandı.

“HAMAMCIOĞLU AYNI HEYECANI VERMİYOR”

Levent Nazifoğlu’ndan Nuri Şahin açıklaması

Nazifoğlu, “Yeni yasaya göre harcamalar çok kısıtlanıyor. Bunun değiştirilmesi gerekiyor. Kanun elimizi kolumuzu bağlıyacak. Yeni yasaya göre harcamalar çok kısıtlanıyor. Bunun değiştirilmesi gerekiyor. Kanun elimizi kolumuzu bağlıyacak. Metin Öztürk’ün verdiği heyecanı Eşref Hamamcıoğlu bana vermiyor.” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.