Lerzan Mutlu’yu tehdit edenler hakkında karar çıktı! “Yüzüne yazık olacak”

Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu’nun 2016 yılında kendisini “yüzüne yazık olacak, parmaklarını kopartacağım” şeklinde tehdit ettiği gerekçesiyle şikayette bulunduğu 3 kişi hakkında karar çıktı.
Takip et
Lerzan Mutlu’yu tehdit edenler hakkında karar çıktı! “Yüzüne yazık olacak”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Lerzan Mutlu, önceden husumet yaşadığı Murat K. , Filiz E. ve Figen B. hakkında dört yıl önce kendisini tehdit ettikleri gerekçesiyle şikayette bulunmuştu. Mutlu’yu takip ederek “Yüzüne yazık olacak, parmaklarını kopartacağım” şeklinde tehdit ve hakaret ettikleri gerekçesiyle yargılanan 3 kişi hakkında karar çıktı.

İstanbul Adliyesi 44. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davaya Lerzan Mutlu’nun avukatı katıldı. Mahkeme heyeti, sanıklardan Murat K.’nın suçu işlediğine dair somut delil bulunmadığından beraatine, Figen B’nin 5 ay hapis cezası ile cezalandırılmasına ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına, Filiz E.’nin ise bin 700 lira tazminat ödemesine karar verdi.

Lerzan Mutlu’yu tehdit edenler hakkında karar çıktı! “Yüzüne yazık olacak”

Lerzan Mutlu daha önce husumet yaşadığı Murat K. ve Filiz E.’nin, kendisini takip ettiğini, gittiği mekanlara gelip, “16 sene cezaevinde yattım. Güzelliğine yazık olur. Yüzüne yazık olacak ” şeklinde tehditler savurduğunu Figen B.’nin de “parmaklarını kopartacağım” diye tehdit mesajları attığını öne sürmüştü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.