Lerzan Mutlu’dan Demet Akalın ve Seda Sayan’a cenazede reklam yakıştırması!

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesinde Demet Akalın ve Seda Sayan’ın reklam yaptığını öne süren Lerzan Mutlu demediğini bırakmadı.
Takip et
Lerzan Mutlu’dan Demet Akalın ve Seda Sayan’a cenazede reklam yakıştırması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün önce koronavirüs teşhisi sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. Sarıyer Maslak’ta bulunan özel bir hastanede tedavi alınan Tektaş’ın vaziyeti geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde ağırlaştı ve yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamamıştı.

Tektaş’ın vefatı Seda Sayan’ı da yıktı. Meşhur şarkıcı, bu vaziyetten etkilendiğini söyleyerek 15 Ağustos’a kadar sahne almayacağını açıkladı.

Alişan’la yakın arkadaş olan Demet Akalın’ın cenaze törenine katılmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Alişan’ın yanına gitmediği ileri sürülen Akalın’ın cenaze günü de Bodrum’da sahneye çıktığı öne sürülmüştü.

Lerzan Mutlu’dan Demet Akalın ve Seda Sayan’a cenazede reklam yakıştırması!Hakkında peş peşe iddialar ortaya atılan Akalın ise daha çok dayanamayarak sessizliğini bozdu.

Akalın, “İki gündür Alişan’layım, bana değil tepki! Sabah mezarlıktaydım. Kızının mandalinası babasının üzerinde, toprağın üzerinde…” şeklinde konuştu.

Sanatçı Lerzan Mutlu da Seda Sayan ve Demet Akalın’ı bir ölümün üzerinden reklam yapmakla suçlayarak demediğini bırakmadı.

Instagram’dan yaptığı paylaşımla zehir zemberek açıklamalarda bulunan Mutlu, “Bir ölünün üzerinden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya! Tüh, hepinizi yazıklar olsun!” şeklinde konuştu.

“Kahramanlık yapacağım diyerek sahte kahramanlar sizi…” diyen Mutlu “Evde de, cenazede de görmedim sizi. Tatilini bile yarım bırakıp, dönmeyen… Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi… Bari burada reklam yapmayın.” ifadelerini kullandı.

“Yazıklar olsun!” diyen Lerzan Mutlu, sonrasında sözlerine, “Bir susun da millet acısını yaşasın! Harbi zavallısınız, buradan bile reklam çıkarmak! Nasıl bir insansınız ya…” biçiminde devam etti.

Lerzan Mutlu’dan Demet Akalın ve Seda Sayan’a cenazede reklam yakıştırması!

Tepkisini dile getiren Mutlu “Pess, yazıklar olsun. Artistliğe gelince mangalda kül bırakmazlar ama tatillerini yarıda kesip ne cenazeye, ne eve gelmek yok! Bu halkı bu şekilde kandırın. Bir ölünün üstünden… Tüh, yazıklar olsun!” diyerek konuştu.

Ece Erken, bir dönem çok yakın dost oldukları Alişan’ın 6 sene sonra Demet Akalın ile barışmasının sonrasında, meşhur şarkıcı ile küsmüştü. Ortalama 2 senedir görüşmeyen eski dostlardan Erken, Alişan’a zeytin dalı uzatmıştı.

Ece Erken, kardeşinin vefatı sonrası zor günler geçiren Alişan’a, “Eymen’im yeterince sensiz büyüdü. Artık birlikte olma vakti. Biz 20 sene kardeştik” demişti.

Erken “Allah ömür verirse daha nice seneler devam edecek. Seni çok seviyorum, kuvvetli olman gerekir ve olacaksın. Selçuk da öyle isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de.” sözleriyle seslenmişti.

Meşhur şarkıcı, vefat eden kardeşinin sonrasında sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaşmıştı.

Alişan, “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin… Ben şuanda sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri yarar etmedi… Allah’ım seni bizden daha fazla istedi yanına aldı…” ifadelerini kullanmıştı.

Lerzan Mutlu’dan Demet Akalın ve Seda Sayan’a cenazede reklam yakıştırması!

“2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şuanda 4 çocuğum var artık…” diyen Alişan “Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…” demişti.

Selçuk Tektaş, Instagram sayfasındaki son paylaşımını nisan ayında yapmış ve eşi Merve Tektaş’ın doğum gününü kutlamıştı.

Tektaş’ın, “Bugün benim canım aşkım, sevgilim, yaşamımın manası, kızlarımın annesi, kısaca benim her şeyim doğmuş.Tam 13 senedir birlikteyiz ve Rabbim’e ne kadar şükretsem az senin gibi bir yaşam arkadaşına sahip olduğum İçin. Seni çok seviyorum meleğim son nefesime kadar hep yanındayım.” mesajı görenleri duygulandırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.