Leman Sam’ın Emekli maaşını kediler yiyor!

Market alışverişi esnasında objektiflere yakalanan Leman Sam, hayvan severliği ile bir kez daha gönüllere girdi. Ünlü şarkıcı emekli maaşını kedilerin bakımı için harcadığını söyleyerek "Feda olsun" dedi.
Takip et
Leman Sam’ın Emekli maaşını kediler yiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Alışveriş sonrası kucağında sevdiği dişi kediyi sonrasında öperek sevgi gösterisinde bulunan Leman Sam, “Bu güzel yavruyu yakında kısırlaştıracağım” şeklinde konuştu.

Leman Sam’ın Emekli maaşını kediler yiyor!

Meşhur şarkıcının açıklamaları şu şekilde:

“Cihangir’de sayamayacağım kadar çok kediye hayat alanı, barınma ve gıda olanağı sağladıysam bir o kadarını da kısırlaştırdım. Çünkü bu hayvanların yavruları sağda solda telef oluyor…”

“VETERİNER İNDİRİM YAPIYOR” Leman Sam’ın Emekli maaşını kediler yiyor!

“Bence onların iyi bir yaşantı sürmesi için en iyisi kısırlaştırma operasyonu. Bu operasyonlar çok maliyetli ama ne yapayım. Veteriner beni tanıdığı için artık indirim de yapıyorlar.”

Leman Sam’ın Emekli maaşını kediler yiyor!

Hayvan sevgisiyle bilinen Leman Sam, “Zaten aldığım emekli maaşını bu canlar için harcıyorum, hiç gözümde yok. Onlar benim çocuklarım” ifadelerini kullandı.

PAŞA’YA SICAK SU TORBASI Leman Sam’ın Emekli maaşını kediler yiyor!

Ayağı otomobil tarafından ezilen Paşa isimli kedinin tedavi ve bakımını üstlenen Leman Sam, geçtiğimiz günlerde Cihangir’deki evinin karşısına kedi evi yaptırmıştı.

Leman Sam’ın Emekli maaşını kediler yiyor!

Bakımını üstlendiği Paşa’ya sıcak su torbası ile tedavi uygularken görüntülenen 69 yaşındaki şarkıcı, “Bu hayvanlar için çok üzülüyorum, evde rahat oturamıyorum. Paşa’nın iyileşmesi için yaptırdığım yuvanın içine sıcak su torbası bırakıyorum, yuva sıcak oluyor” demişti.

Leman Sam, “Bu soğuk havada burada hamile kediler var, bunlar yakında doğuracaklar. Bu yavrular telef olacak, işte buna üzülüyorum” biçiminde konuşmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.