adplus-dvertising

Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?

Gezgin olarak tanınan ve gittiği her ülkeden içerik paylaşımları sağlayan Lee Macmillan, sosyal medyadaki on binlerce takipçisi, rüya gibi bir yaşamı olduğunu sanıyordu, oysa gerçek çok farklıydı. Instagram fenomeninin intiharı hayranlarını sarstı. Peki, Lee Macmillan öldü mü?
Takip et
Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Lee Macmillan öldü mü sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Dünyaca ünlü sosyal medya fenomeni Lee Macmillan hayatını kaybettiğine dair iddialarla anılıyordu. Karavanla dünyayı gezen ve çoğu kişinin gözünde rüya gibi bir hayat sürerek internette şöhrete kavuşan Instagram yıldızı, depresyonla mücadele ettikten sonra kendi canına kıydı. Peki, Lee Macmillan öldü mü? Lee Macmillan neden ve nasıl öldü? İşte, Lee Macmillan öldü mü sorusunun yanıtı ve tüm detaylar…

Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?

Lee Macmillan öldü mü?

Avustralya’nın eski erkek arkadaşı 32 yaşındaki Max Bidstrup ve sevdikleri köpekleri Occy ile Down Under’ı keşfederken seyahat hikayelerini paylaşan 27 yaşındaki Lee MacMillan, geçen hafta trajik bir şekilde intihar etti.

Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?

Eski sevgilisi Max Bidstrup ve köpekleri Occy ile yolculuklarını belgeleyen Lee Macmillan, geçen hafta intihar ederek yaşamına son verdi. Max, Lee’yi hayatının her anında özleyeceğini söyledi. Max ve Lee çifti 2016 yılında Kanada’da bir seyahat sırasında tanışıp ilişki yaşamaya başlamıştı. Çift, ilişkileri boyunca sürekli farklı ülkelere seyahat edip çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Lee ve Max, geçen sene ayrıldıklarını açıklayarak hayranlarını büyük bir şaşkınlığa uğratmıştı.

Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?

İkilinin 70 binden fazla takipçi toplayan @maxandlee_ adlı Instagram sayfasında, üzücü haber açıklandı. Macmillan’ın şu anki erkek arkadaşı Jordan Chiu da paylaşımlarıyla ne kadar üzgün olduğunu ifade etti. Jordan Chiu, “Olağanüstü bir hayat yaşadıktan ve depresyonla cesur bir savaşa girdikten sonra, Lee’nin canına kıydığını paylaşmak kalplerimizi paramparça etti” diye yazdı.

Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?

Chiu, Macmillan’ın depresyon için profesyonellerden, ailesinden ve arkadaşlarından yardım aldığını söyledi. Sözlerini şöyle sürdürdü:

“İyi olmamak sorun değil, yardım istemekte de sorun yok, kesinlikle yardım istemek gerekiyor. Lee, akıl sağlığı savunucusuydu. Kendi mücadelesi konusunda samimi ve açıktı. Çevresinde desteği vardı. Yalnız değildi, bununla tek başına savaşmaya çalışmıyordu. Yine de bu korkunç hastalığa yenik düştü. Lee ve bunu duyması gereken herkes için bu konunun farkındalığını yayalım. Ve sevdiklerimize sıkı sıkı sarılalım. Onlara sevdiğimizi söyleyelim. Çünkü hayat bir anda değişebilir. Hayat, tek bir sosyal medya gönderisinden çok daha karmaşık. İnternette ve sosyal medyada her gördüğünüze inanmayın. Dünyaya çıkın ve sevdiklerinizle konuşun. Onları kontrol edin. Onlara gerçekten nasıl olduklarını sorun. Yardım etmeye hazır olun. Dinlemek ve yardım teklif etmek için. Yardım isteme damgalamasını kaldırın.”

Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?

Birçok defa profesyonel destek alan fenomen maalesef depresyonla baş edemedi.

Lee Macmillan öldü mü, neden intihar etti?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.