League of Legends’ın Oyun Modu “Taktik Savaşları” Kalıcı Oldu

MOBA tutkunu oyuncuların en sevdiği oyun League of Legends’ın geçtiğimiz günlerde çıkardığı sıra tabanlı zeka - şans oyunu Taktik Savaşları, süreli bir oyun modu olmaktan çıkarıldı.
Takip et
League of Legends’ın Oyun Modu “Taktik Savaşları” Kalıcı Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MOBA tutkunu oyuncuların en sevdiği oyun League of Legends’ın geçtiğimiz günlerde çıkardığı sıra tabanlı zeka – şans oyunu Taktik Savaşları, süreli bir oyun modu olmaktan çıkarıldı. Oyuncular artık istedikleri zaman Taktik Savaşları oynayabilecekler.

Ülkemizde her gün 3 milyon gencin oynadığı League of Legends, geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun modu duyurmuştu. Taktik Savaşları denilen bu oyun modu, özel olarak getirilmişti. Beklenenden çok daha fazla ilgi gören mod, oyunun yapımcısı Riot Games tarafından kalıcı hale getirildi.

OYNANABİLİR OLDUĞU ANDA REKOR KIRMIŞTI

Oyunda sürekli olarak ileriye dönük düşünmek gerekiyor. Bu yapısıyla satrancı hatırlatan oyun modu, 8 kişinin birbiriyle yarışması üzerine kurulu. 8 kişiden sadece birinin kazandığı maçlar ortalama yarım saat sürüyor. Popüler canlı yayın platformu Twitch üzerinde anlık olarak 140 binden fazla görüntülenme alan Taktik Savaşları, şu ana kadar platform üzerinde en çok görüntülenme alan oyun rekorunu kırmış oldu.

MİLYON DOLARLIK TURNUVALAR ÇOK YAKINDA

Riot Games, şu zamana kadar sadece League of Legends adlı oyuna odaklanmış ve milyon dolarlık ödüller dağıttığı turnuvalar düzenliyordu. Yapılan son hamlelere ve Taktik Savaşları moduna gösterilen ilgiye bakılacak olursa Riot Games, artık iki oyuna da özel bir ilgi gösterecek gibi gözüküyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.