Larissa Riquelme, 9 Yıl Sonra Amigoluğa Dönüş Yaptı

2010 yılında düzenlenen Dünya Kupası’nda göğsüne telefonu koyduğu görüntülerle adından söz ettiren Larissa Riquelme, uzun bir aradan sonra yeniden gündeme geldi.

2010 yılında düzenlenen ve unutulmazlar arasına giren Dünya Kupası, kimsenin tanımadığı model Larissa Riquelme için de dönüm noktası olmuştu. Tribünlerden maçları takip ederken telefonun göğsüne koyan ve bu görüntüleri ile deyim yerindeyse karşılaşmaların bile önüne geçen Larissa Riquelme, turnuvanın bitmesi ile popüleritesi kaybetti. Herkesin akıbetini merak ettiği Larissa, önce gün yine tribünde aynı hareketi yaparken objektiflere yakalandı.

Bir dönem internette en çok aranan isimlerin başında gelen ve verdiği çıplak pozlarla ününe ün katmıştı. Bunun yanı sıra adı birçok futbolcu ile aşk söylentilerine de karışan güzel model, 6 yıl önce Jonathan Fabbro dünyaevine girmişti. Herkes bu evliliğin reklam evliliği olduğunu savunmasa da Larissa ve Jonathan, dedikoduları yayanların yüzlerini kara çıkardı. Önceki gün ülkesi Paraguay’ı desteklemek için maça gelen Larissa, tribünde kendi ile özdeşleşen hareketi yapmadan da duramadı.

BU KEZ BİRAZ DAHA DİKKATLİYDİ

Telefonunu göğüs dekoltesinin arasına sıkıştıran Larissa, daha önce verdiği cesur pozların aksine bu kez biraz daha dikkatliydi. Güzel modeli çekmek için birbirleriyle yarışan foto muhabirler en güzel kareyi almak için çabaladı. Larissa’nın yeni fotoğrafları kısa sürede futbolseverler tarafından da en çok paylaşılanlar arasında yer aldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı