Lady Gaga, yeni şarkısı ‘Stupid Love’ın klibini iPhone ile çekti

Lady Gaga'nın "Stupid Love" isimli yeni şarkısının klip çekimlerinde, kamera olarak sadece iPhone kullanıldı. Hatta dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez, Apple ile yaptığı bir anlaşma kapsamında sadece iPhone 11 Pro'nun kullanıldığı bir klip çekti.

iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11 önceki nesil iPhone modellerine nazaran oldukça büyük geliştirmeler ile piyasaya sunuldu. Bu geliştirmelerden biri ve belki de en büyüğü de kamera tarafında yapıldı. iPhone 11 serisi çıkmadan önce birçok iOS kullanıcısı Apple’ı diğer üreticilerin hızına yetişmemekle suçluyordu. Fakat iPhone 11 serisiyle birlikte bu suçlamalar düşmüş durumda. Zira, iPhone 11 serisinin ki özellikle iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max’in üçlü kamera sistemi oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Bu sonuçlardan oldukça memnun olan birisi ise çok yakından tanıdığınız, kulağınızın aşina olduğu bir isim.

Akıllı telefonlar artık öylesine güçlü kameralara sahip ki, film, klip çekimleri dahi telefonlar ile yapılabiliyor. Hatta dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez, Apple ile yaptığı bir anlaşma kapsamında sadece iPhone 11 Pro’nun kullanıldığı bir klip çekti.

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, bir süredir müzik sektöründen uzak ve şu sıralar daha çok oyunculukla ilgileniyor. Ancak Gaga bugün itibarıyla yayınladığı “Stupid Love” isimli şarkısıyla müzikseverlerin diline dolanacak bir projeye imza attı. Yeni şarkısına bir de klip çeken Gaga, bu klibinin çekimlerinde sadece iPhone kullandı.

Gaga, sadece iPhone kullanarak çektiği klibi için de YouTube’da “#ShotoniPhone” etiketini kullandı. Gaga’nın hangi iPhone modelini kullandığı açıklanmadı ancak söz konusu klibin iPhone 11’le çekilmiş olduğu tahmin ediliyor. Gaga’nın bu klip için Apple ile nasıl bir anlaşma yaptığı bilinmiyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı