La Hay De Maske’nin oyuncu kadrosu, ne zaman çıkıyor?

İspanya yapımı olan La Casa De Papel’in Türkçe versiyonu komedi dizisi La Hay De Maske daha çıkmadan dizinin sevenleri tarafından araştırılmaya başlandı. La Hay De Maske'nin oyuncu kadrosunda kimler var? konusu ve diğer ayrıntılar haberimizde.
Takip et
La Hay De Maske’nin oyuncu kadrosu, ne zaman çıkıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Profesör” liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi’ni ve İspanya Merkez Bankası’nı soymasını konu edinen dizinin Türkiye versiyonu geleceği müjdelendi. Ortaya çıkan haberlerin sonrasında uyarlama dizide kimlerin rol alacağı ve yayın tarihi merak konusu oldu.

LA CASA DE PAPEL’İN TÜRKİYE VERSİYONU MU GELİYOR?

Dünyaca meşhur İspanyol dizisi La Casa De Papel’in Türkiye uyarlamasının izleyici karşısına çıkacacığı öne sürülmüştü. Beyazperde’de yer verilen habere göre bir dönem Netfilix’te yayınlanan meşhur diziden uyarlanan komedi türündeki La Hay De Maske filminin çekimlerine başlandığı ifade edildi.

La Hay De Maske’nin oyuncu kadrosu, ne zaman çıkıyor?

LA HAY DE MASKE NEREDE ÇEKİLECEK?

Netflix dizisi La Casa De Papel’in komediye uyarlanmış Türkiye versiyonu olan filmin çekimleri Ankara Kızılcahamam çevresinde gerçekleştiriliyor.

LA HAY DE MASKE NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çekimlerine başlanan filmin oyuncu kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Ekin Ataizi, Yakup Akar ve Latif Doğan gibi başarılı adların yer alacağı açıklandı. Filmdeki karakterler ismini, İzmir, İstanbul, Sivas, Yozgat gibi kentlerden alacaklar. Öte yandan filmin çekimlerine başlansa da sinemalarda ne zaman yer alacağı henüz bilinmiyor.

La Hay De Maske’nin oyuncu kadrosu, ne zaman çıkıyor?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.