La Casa de Papel Hayranlarının Beklediği Gün Geldi

Dünyanın en popüler dizileri arasında yerini alan yapım, merakla beklenen 3. sezon ilk bölümüyle bugün izleyici karşısına çıkacak.

İki sezonuyla dizi tarihine damga vuran La Casa de Papel hayranlarının beklediği gün geldi. Türkiye’de de önemli bir kesim tarafından izlenen dizinin 3. sezon ilk bölümü bugün izleyici ile buluşacak. Profesör ve ekibinin yeni maceraları diziyi takip edenler tarafından merakla bekleniyor.


Profesör ve ekibinin tarihin en büyük soygununu gerçekleştirme girişimini konu alan La Casa de Papel, ilk iki sezonuyla fırtına gibi esmişti. Dizinin bitmesine çok üzülen hayranları, sosyal medyada kampanya başlatarak bir sezon çekilmesini istedi. Bu kampanyalar zamanla sonuç verdi ve dizinin yapımcısı 3. sezonu çekeceklerini duyurdu. Profesör ve şehir isimlerini verdiği arkadaşlarının yeni maceralarını konu alacak dizinin yeni sezon ilk bölümü bugün izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümleri Netflix’te yayınlanacak. Yeni sezon bölümlerinde dizide ‘İstanbul’ karakterinin olacağı yönündeki iddialar ise yapımcı tarafından yalanlandı.

İZLEYİCİ ENDİŞELİ

Öte yandan yeni sezon ilk bölümünü merakla bekleyen dizinin tutkunları, hayal kırıklığına uğramaktan korkuyor. İki sezonu büyük beğeni toplayan dizinin izleyici baskısı sonucu çekilen 3. sezonunun beklentileri karşılayamamasından endişe ediliyor. İzleyicinin 3. sezon hakkındaki görüşleri merakla bekleniyor. La Casa de Papel’in birçok forum sitesinin en favori tartışma konularından biri olması da dikkat çekiyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı