La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

Netflix'in her sezonu ayrı bir merakla takip edilen fenomen dizisi La Casa De Papel'in 5. sezonu için heyecan dorukta. Dizinin hayranları büyük bir heyecanla La Casa De Papel 5. sezon ne zaman, hangi tarihte başlıyor sorularının cevaplarını arıyor. LCDP 5. sezonda neler olacak? La Casa De Papel 5 profesörün planı ortaya çıktı mı? İşte detaylar...
Takip et
La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

La Casa de Papel ilk yayımında “Profesör” (Alvaro Morte) olarak adlandırılan bir deha tarafından hazırlanmış bir soygunun hikayesini anlatıyor. Dizi, iş üzerindeki çeşitli karakterleri anlatmak için geçmişe dönüşleri ve diğer teknikleri kullanıyor ve pek çok sürprizi de içeriyor.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda herkesi şaşırtan bir karar alınmıştı. Karara göre Netflix, diziyi tekrar çekiyor ama bu sefer Korece ve bir Kore yapımı olarak… Orijinal yapımcı Alex Pina bu projeye dahilken projede yer alacak bir diğer isim ise Netflix korku serisi The Guest üzerinde de çalışmış olan yönetmen Kim Hong-sun olacak. Ayrıca Deadline’ın söylediğine göre dizinin yazarlığını Ryu Yong-jae üstlenecek.

LA CASA DE PAPEL OYUNCULARI

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi? La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN?

Bilindiği üzere La Casa De Papel dizisinin 3. Ve 4. Kısımları birlikte çekilmiş 3. Sezonu 19 temmuz 2019’da 4. Sezonu ise 3 Nisan 2020’de yayınlanmıştı.

Dizinin Netflix orijinal içeriği olduğu düşünülse de La Casa De Papel dizisi Alex Pina’nın sahibi olduğu Vancouver medya tarafından yapımcılığı üstleniyor.

Dizi İspanyol kanallarında yayınlanmak üzere 15 bölüm biçiminde hazırlansa da çok beğenilmesi ardından devam edilmesine karar verildi.

Dizinin 5. Sezonu hakkında Netflix yetkililerinden açıklama geldi.

Netflix Ceo’su ve içerik direktörü Paco Ramosyok dizinin 4. Ve 5. Bölümlerinin takip edileceğini talep olması halinde karar verileceğini fakat bunun 6 ay sonra olacağı açıklaması geldi.

Alex Pina dizinin 4. Kısmına bakılarak verdiği performansa göre 5. Ve 6. Kısımların çekileceğini açıkladı. İspanya’nın en meşhur gazetelerinden olan Marca gazetesi dizi hakkında 5. Ve 6. Kısımların kesin olarak geleceğini aktarması üstüne Alex Pina bir açıklama daha yapmak mecburiyetinde kaldı.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

Açıklamasında, “biz bile kesin olarak bilmiyorken onlar nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorlar.” Şeklinde konuştu.

Birçok İspanyol dizi eleştirmeni üçüncü bir soygun olmayacağını ve dizinin final yapmak üzere son bir kısım yayınlayacağını açıklarken La Casa De Papel’in senaristi El Mundo ise bir gazeteye verdiği röportajda “La Case De Papel’in ne kadar sürebileceğini hiç düşünmedik. Bu fenomenin bu kadar uzun süreceğini bilsek, Berlin’i öldürmeyi düşünemezdik.” Şeklinde konuştu.

4. sezonu 2020 Nisan ayının ilk haftasında yayınlanan La Casa De Papel dizisinin 5. sezonu ile ilgili Yapımcı Alex Pina, dördüncü sezonun iyi gitmesi durumunda 5. sezon çekimlerine başlanacağını bildirmişti.

Dizi, yayınlanan son sezonunun ilk dört ayında 65 milyon izleyiciye ulaşmayı başarmıştı.

Soygun planlarının kilit adamı Mario Urbaneja fotoğrafını paylaşarak mizah yapan Netflix Türkiye, LCDP hayranlarını “Profesör 5.Sezondan bildiriyor” başlıklı fotoğraf ile 2020’den 2021’ye yeni sezonun sinyalini vererek heyecanlandırdı.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

Profesör olarak tanıdığımız Mario Urbaneja’nın başrolünde olduğu La Casa De Papel’in yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Dizinin 5. sezonu ile final yapacağı öğrenildi.

La Casa De Papel 5. sezonun başlayacağı tarih hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da yılın ikinci yarısında yani Ağustos 2021’de resmi olarak fragmanının yayınlanacağı söyleniyor. Buna göre 2021 sonunda yeni bölümlerin yayınlanması bekleniyor. Resmi açıklamanın da önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.

Ancak yeni sezon başlangıç tarihi ile ilgili henüz dizinin yapımcılarından ve Netflix’ten resmi bir açıklama gelmedi. Resmi bir açıklama gelene kadar 2021’de 5. sezon geleceğine dair umutlar devam ediyor olacak.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON KAÇ BÖLÜM OLACAK?

Dizinin 5. sezonunun 10 bölümden oluşacağı ifade ediliyor.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NELER OLACAK?

Dördüncü sezon ile final yapacağı söylentilerinin gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı. Yeni sezonda Nairobi’nin anısının devam edeceği ve olayların intikam boyutuna taşınacağı da tahminler arasında. Bu kaybın yeni sezonda Profesör’ü de çileden çıkaracağı ve Profesör’ün faaliyetleri açısından çok aktif bir sezon olacağı düşünülüyor. İspanya Hükümeti için zor günler kapıda diyebiliriz..

La Casa de Papel dizisinin 5. sezonuna dair tartışmalar ve hikayenin akışına dair teoriler üretilmeye devam ediyor.

Muhtemelen Profesör’ün hayatı ve amaçladığı şeyler gibi ölümü de babasınınkiyle aynı olacak. Belki polisler tarafından kafasından kurşun yiyip ölmeyecek ama Alicia tarafından öldürülecek. Dördüncü sezonun sonunda herkes kutlama yaparken Alicia, Profesör’ün saklandığı yere girip arkasından silahla yaklaşıyor. Dizinin favori karakterine bir şey olmasını istemesek de, bu Profesör’ü sonu olabilir.

Alicia’nın ekibe katılması teorisi çokça konuşuluyor. Özellikle Tatiana’nın Berlin’in karısı olması bu ihtimali güçlendiriyor. Tatiana ve Alicia farklı oyuncular tarafından canlandırılıyor olsa da, bunun sebebi Tatiana’nın estetik ameliyat geçirmesi ya da içinde bulunduğu gizli görev olabilir.

Dizinin en sonunda hayatta kalacak tek kişi muhtemelen Tokyo olacak. Çok becerikli ya da akıllı olduğundan değil, dizinin anlatıcısı olduğundan hayatta kalan tek kişi olacak. Böylece bu soygunun çöküşünü anlatabilecek. Şu ana kadar gördük ki, dizinin başrol oyuncuları vakti gelince ölüyor.

LA CASA DE PAPEL’DE PROFESÖRÜN PLANI ORTAYA ÇIKTI MI?

Dizi sona ererken, hayranlar La Casa De Papel’in önümüzdeki beşinci sezonda nasıl sonuçlanacağına dair teorilerini bir araya getiriyorlar. Bir dizi anahtar ipucu şimdiden tespit edildi ve pek çok izleyicinin heyecan verici sonuçta kimin zirveye çıkacağı konusunda güçlü bir fikri var. Profesör’ün tüm planını gelecek yıl ortaya çıkmadan önce çözmüş olabilir.

Suç dehasının üçüncü sezonda bazı okuma materyallerini incelediğini fark ettikler. Fanlardan biri “3. sezon 6. bölümde Profesör’ün pnömatik tüpler anlamına gelen” El tubo de Lamson kitabını okuduğunu fark ettim.” dedi.

ALTINLARI ÇIKARMAK İÇİN PNÖMATİK TÜPLER KULLANILABİLİR

Bu teori, Profesör’ün izleyicileri, sonunda oyuna girmeden önce iki sezon boyunca büyük bir bileşene incelikle yönlendirdiğini öne sürüyor. Fan şu açıklamayı yaptı: “Pnömatik tüpler, silindirik kapları tüp ağları boyunca basınçlı hava veya kısmi vakumla iten ve katı nesneleri taşımak için kullanılan sistemlerdir. Bu yüzden, banka dışındaki altını çıkarmak için bu pnömatik tüpleri kullanacaklarını ve bu yüzden altını pelet haline getireceklerini düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Bazı hayranlar, altın külçelerini daha kolay taşıma için küçük peletler halinde eritmeye karar verdiklerinde şaşkına döndü.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON FİNAL Mİ?

La Casa De Papel 5. sezon için beklenilen açıklama geldi. Netflix, dünya çapında büyük izleyici kitlesine sahip ve fenomenleşen dizisi La Casa De Papel’in 5. sezonda final yapacağını açıkladı.

TWİTTER’DAN LA CASA DE PAPEL AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz temmuz ayının son gününde resmi hesabından İspanyolca ‘El atraco llega a su fin’ yani ‘Soygun sona eriyor ‘notunu paylaşan La Casa De Papel, yayınlanacak olan sezonun, son sezon olacağını netleştirmiş oldu.

Yayıncı kuruluş ve dizinin resmi hesabından İspanyolca paylaşılan ‘El atraco llega a su fin’ gönderisi Twitter’da birinci sıraya yerleşti. İşte, o açıklama;

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

LA CASA DE PAPEL YENİ SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Oyuncuları arasında Úrsula Corberó,Álvaro Morte,Itziar Ituño gibi isimlerin bulunduğu dizinin kadrosuna yeni sezonda Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri, Fernanda Cayo da katıldı.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix LCDP 5. sezon final mi?

LA CASA DE PAPEL 4. SEZONDA NELER YAŞANDI?

1. bölüm özeti: Öfke ve üzüntü, ekip içindeki gerilimi yükseltir. Yas tutmakta olan Profesör, cüretkâr ve tehlikeli bir kaçma girişiminde bulunur.

2. bölüm özeti: Palermo, yaptıklarıyla grubu şaşırtır. Sierra, sorguladığı kişiyi bir anlaşma yapmaya zorlar. Profesör, abisinin düğününü anımsar.

3. bölüm özeti: Profesör’ün köstebeği, mesajını çadırdaki kişiye iletmeye çalışır. Denver’ın Monica ile Rio’nun dostluğu konusunda duyduğu kıskançlık daha da artar.

4. bölüm özeti: Geçmişte Berlin, Gandia’nın operasyonun başına bela olacağını tahmin eder. Sierra’nın Lizbon’u sorgulaması kişisel bir açıklamaya yol açar.

5. bölüm özeti: Denver gerçek kimliğini gizleyen birinden yardım ister. Çevrelerindeki tehlike yoğunlaşırken Nairobi ekibini motive etmeye çalışır.

6. bölüm özeti: Nairobi’nin rehin alınmasının ardından Gandia ekiple pazarlık yapar. Profesör, ekibini kurtarmak için çaresizce yeni bir plan arayışına girer.

7. bölüm özeti: Grup, içlerinden birinin uğradığı saldırının ardından sarsılr. Profesör ise revize ettiği planı ekibin yeni üyelerinin ve Palermo’nun yardımıyla uygulamaya koyar.

8. bölüm özeti: Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbon’u kurtarmaya çalışır. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirmek üzeredir. Sierra dizginleri eline alır.

.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.