La Casa De Papel 5. sezon fragmanı yayınlandı

Dünya genelinde büyük bir alaka gören İspanya yapımı dizi ‘La Casa De Papel’in 5. Kısım son 5 bölüm fragmanı paylaşıldı.
Takip et
La Casa De Papel 5. sezon fragmanı yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beş bölümden oluşan ‘La Casa De Papel’ dizisinin 5. Kısım 2. Cildi, 3 Aralık 2021’de bütün dünyayla aynı anda Netflix’te yayımlanacak.

Bu sezonda, Profesör (Alvaro Morte), “Son birkaç saat içinde çok mühim insanları kaybettim ve bu soygun için başka kimsenin ölmesine izin vermeyeceğim” der ve ekibi rahatlatır. Tokyo’nun (Ursula Corbero) ölümünün sonrasında düşman, İspanya Merkez Bankası’nın içindeki ekip için her zamankinden daha tehlikelidir.

Dizinin yıldızları arasında Alvaro Morte (Profesör), Ursula Corbero (Tokyo), Itziar Ituno (Lizbon), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herran (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Stockholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsilya), Belen Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Albay Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Müfettiş Sierra) ve Jose Manuel Poga (Ganda) yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.