Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü

Kızı Stormi İçin 1 Milyon 200 Bin TL'lik 2. yaş partisi hazırlayan Jenner, bu parti için lunapark kurdurdu. Herkesin şaşkınlıkla karşıladığı partiden görüntüler haberimizde.

Dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kızı Stormi için görkemli bir 2.yaş partisi düzenledi. Geçtiğimiz yıl da büyük kutlamalar yapan Jenner, farklı bir temayla kızının doğum gününü kutladı. Eski eşi Travis Scott’un da kızının yanı başından ayrılmaması dikkat çeken detaylardan biri oldu.

Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü

Lunapark temalı doğum günü partisinde Travis Scott’un Astro World isimli albümüne atıfta bulunduğu düşünülüyor. Çok eğlenceli olan partide hem küçükler hem de büyükler doyasıya eğlendi. Devasa Stormi maskotu ise kimisinin beğenisini kazanırken kimisi korkutucu buldu. Her şeyin üzerinde Stormi vardı. Oyuncaklar, tşörtler, balonlar, pasta ve aklınıza gelebilecek her şey.

Çizgi film içerisindeymiş hissiyatı veren bu partinin unutulmaz olacağı kesin. Kylie Jenner’ın kızı Stormi’yi çok sevdiği ve hep iyi ki dediği bir gerçek. “Evet o artık 2 İyi seneler Stormi’m. 1 Şubat 4:43 hayatımın sonsuza kadar değiştiği an. Biz birbirimiz için yaratılmışız stormiloo ” yazdığı paylaşımda da bunu gözler önüne serdi. Bir sonraki doğum gününün nasıl olacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü

Hiçbir masraftan kaçınmayan Kylie Jenner, kızı Stormi’nin doğum gününü en iyi şekilde hazırlamak için çok önceden planlara başlamıştı. Kylie Cosmetics markasında Stormi için yeni koleksiyon oluşturan ve satışına başlayan Kylie Jenner, bu kez kızının görkemli doğum günü partisi ile gündeme geldi.

Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü

“2, 1’den iyidir” mottosuyla hazırlanmış olan parti alanına gittiğinizde üç ayrı bölüm sizi karşılıyor ve oklar yönlendirme yapıyor. Frozen World, Trolls World ve Stormi World alanlarından ilkinde her şey buz temalı, ikincisinde temaya uygun karakterler var. Son olarak tabii ki en önemlisi Stormi World oluyor. Stormi’nin suratından oluşan binlerce çeşit tema görüyorsunuz.

Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü

Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Görüntüleri

Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü Kylie Jenner’ın Kızı Stormi İçin Hazırladığı Doğum Günü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı