Kylie Jenner Korumaları İçin 2.5 Milyon TL Harcıyor.

Dünyanın en genç milyarderi olan Kylie Jenner'ın babası Caitlyn Jenner kızının korumaları için her ay 400 bin dolar harcadığını söyledi.

Çıkardığı kozmetik markasının yüzde 51 hissesini 600 milyon doralara satmasıyla gündem olan genç milyarder Kylie Jenner, korumaları için harcadığı para hersi şok etti. 22 yaşındaki milyarderin babası Caitlyn Jenner, kızının korumaları için ayda ayda 400 bin dolar harcadığını açıkladı.


Caitlyn Jenner kızının güvenliği için aylık yaptığı harcamaların neredeyse ev fiyatına denk geldiğini söyledi. Ailesinin güvenliği için bir koruma ordusu tutmak ve çok para harcamak zorunda kaldıklarını söyleyen Jenner, milyarder kızı Kylie’yi örnek gösterdi.

Şu aralar ‘Get Me Out of Here’ adlı yarışma için bir ormanda bulunan Caitlyn Jenner’a yarışmacılardan Cliff Parisi, aile üyelerinin gittiği her yerde korunma ihtiyacı hissedip hissetmediğini sorunca da “Her yerde. Bahse girerim, Kylie gittiği her yerde her ay 300 bin ile 400 bin dolar arasında güvenlik harcaması yapıyor. Bu büyük bir operasyon” dedi. Jenner’ın yanında korumaları olmadan hiçbir yere gitmediğini, evinde bile korumaların görev yaptığını anlattı.

Bir dönem Kylie Jenner’in annesi Kris ile evli olan Bruce Jenner ismiyle tanınan baba, geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirdikten sonra Caitlyn adını almıştı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı