Kylie Jenner ile Kim Kardashian Arasında Kıskançlık Kavgası!

Kim Kardashian ile Kylie Jenner şöhret, para, takipçi sayısı ve bir çok konuda yarış halinde. Kardeşler arasında kıskançlık yarışı gün geçtikçe büyüyor.

Kim Kardashian ile Kylie Jenner arasındaki yarış bitmiyor. İki kız kardeş, her ne kadar kamera karşısında birbirlerine gülümsüyor olsalar da, konu para kazanmaya gelince birbirlerine düşman olarak görüyorlar.


İddiaya göre, 39 yaşındaki yıldız, son zamanlarda oldukça gergin bir dönemden geçiyor.  4 çocuk annesi Kim Kardashian, ailenin en zengin ve en popüler kadınıydı. Ancak bu durum kız kardeşi Kylie Jenner’ın dünyanın en genç milyarder ünvanını almasıyla tam tersine döndü. Jenner, mesleki bir kariyer sahibi olup ablasını geçince, aralarında görünmez bir savaş başladı.

İddiaya göre; Instagram’da 154 milyon takipçi sayısına ulaşan Kylie, Kim’i geçince kıskançlık krizleri daha da arttı. Bu durum karşısında Kim Kardashian’ın, kardeşinin sosyal medyada takipçilerinin kendisinden fazla olmasını hazmedemeyerek para ile takipçi satın aldığı söyleniyor.


Mücadelenin nedeni ise sosyal medyanın ikisi için de gelir kapısı olması. Kardashian – Jenner kardeşler, Instagram’da yaptıkları tek bir reklamdan milyonlarca para kazanıyorlar. Hal böyle olunca iklinin takipçisi sayısı, büyük bir önem taşıyor. İki kız kardeşin takipçi sayısıda 154 milyona ulaşmış durumda.

Kylie Jenner, dünyanın en genç milyardar ünvanını aldığında Kim Kardashian, ailenin ‘akıl hocası’ olan Kris Jenner’ı suçlamıştı. Kardashian, annesinin Kylie Jenner’a olan özel ilgisi nedeniyle ona daha akıllıca fikirleri önerdiğini savunmuştu.

Kylie Jenner, Instagram’da reklam içerikli yaptığı bir paylaşımdan 1 milyon dolar para kazanıyor. Bu da onu ailenin en popüler ve en ünlüsü yapıyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı