Kylie Jenner bikini sektörüne girdi!

Senelerce show yıldızı olarak ekranlarda boy gösteren Kylie Jenner iş kadınlığına soyunmuştu. Jenner, şimdilerde alanını genişleterek bikini ve mayo sektörüne de el attı.
Takip et
Kylie Jenner bikini sektörüne girdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kylie Jenner, kendi ismiyle kurduğu ‘güzellik imparatorluğu’nu büyütüyor. Kylie Cosmetics markası ile 1 milyar dolar servet elde eden Kylie Jenner, hem 2019’da hem de 2020’de, üst üste Forbes tarafından ‘Servetini kendi yapan en genç milyarder – Self Made Billionaire’ seçilmiş, daha sonra ileri sürdüğü gelirin gerçeği yansıtmadığı düşünülerek serveti inceleme altına alınmıştı.

İddiaları yalanlayan 23 yaşındaki Jenner, “Size şu anda ne kadar param olduğunu tespit etmekten çok daha mühim olan 100 farklı şey sıralayabilirim” diyerek çıkışmıştı.

SERVETİNİ BÜYÜTÜYOR

Reality show yıldızı olarak ünlenen Kardashian/Jenner Ailesi’nin mensubu Kylie Jenner’ın servetiyle alakalı muamma sürse de o, iş kadını olarak büyümeye, servetine servet katmaya devam ediyor.

Kylie Jenner bikini sektörüne girdi!

Kozmetik ürünleriyle güzellik dünyasında yer edinen Jenner, şuanda de mayo işine giriyor. Meşhur girişimcinin ‘Kylie Swim’ ve ‘Kylie Swim by Kylie Jenner’ markaları için patent başvurusu yaptığı öğrenildi.

Jenner’ın güneş gözlüğü, plaj çantası, mayo, plaj giysisi, şapka, ayakkabı, havlu vb. deniz ürünlerini içeren geniş bir yelpazede ürün satışına başlaması bekleniyor.

Kylie Jenner bikini sektörüne girdi!

Bu Jenner’ın Kylie Cosmetics’in sonrasında ilk marka girişimi değil. Meşhur yıldız, geçen sene saç ve vücut ürünleri, krem ve parfüm çeşitlerini içeren Kylie Body markası ile bebek ürünleri içeren Kylie Baby ve şampuan benzeri saç ürünlerini içeren Kylie Hair markalarını kurmuştu.

Lüks yaşantısı ve yaptığı harcamalarla sık sık gündeme gelen Kylie Jenner, hayallerindeki malikaneyi yaptırmaya başlamasıyla kısa zaman önce gündeme geldi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.