adplus-dvertising

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği’nden TFF seçimleri açıklaması

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlık seçimi öncesi yaptığı açıklamada, “Sağda solda lobi, algı yaparak Türk futboluna peşkeş çekmek isteyenlere sözümüz olsun, bu fırsatı vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.
Takip et
Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği’nden TFF seçimleri açıklaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz, 16-17 Haziran’da yapılacak TFF başkanlık seçimi öncesi yazılı bir açıklama yaptı. Öksüz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Adaleti isteyeni neden istemiyoruz?

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği’nden TFF seçimleri açıklaması

Malumumuz önümüzdeki günlerde TFF Başkanlık seçimi var. Bu seçim öncesinde meydana gelen gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz. Temiz, adaletli, ahlaklı futbol için TFF yönetimi içerisinde bulunduğu günden bu yana çalışmalar gayret sarfeden Mustafa Hacıkerimoğlu bütün Anadolu futbol kulüplerinin takdirini kazanmış ve kulüplerimiz desteklerini paylaşmışlardır. Hal böyleyken Hacıkerimoğlu’nun temiz futbol anlayışı malum kesimleri rahatsız etmiştir.

Bu kesimlerin, Hacıkerimoğlu’nun tekrar TFF yönetim kuruluna girmemesi için şaşırmadığımız bir biçimde algı operasyonları yaptığını gülerek izliyoruz. Biz bütün temiz futbol sevdalıları olarak, bütün Anadolu kulüpleri olarak Hacıkerimoğlu’nun arkasındayız ve olmaya devam edeceğiz. Sağda solda lobi, algı yaparak Türk futboluna peşkeş çekmek isteyenlere sözümüz olsun bu fırsatı vermeyeceğiz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.