Kuzey Yıldızı 49. Bölüm İzle

30 Ocak 2021, 23:09 tarihinde eklendi
Kuzey Yıldızı dizisinin heyecanla beklenen 49. bölümü Show TV ekranlarında yayınlandı. İşte Kuzey Yıldızı’nın 49. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. 50. bölüm fragmanı haberimizde
Takip et
Kuzey Yıldızı 49. Bölüm İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kuzey Yıldızı’nın çok konuşulan 49. bölümü Show TV kanalında yayınlandı.

KUZEY YILDIZI 49. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kuzey’in kızları ve bacanakları zor durumda. Kuzey, Yıldız Sefer ve Nahide birlikte tatile çıkmaya karar verirken elindeki teste bakan Yıldız’ın hali “Hamile mi?” sorusunu gündeme getirdi.

KUZEY YILDIZI 48. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 48. bölümünde Yıldız da tıpkı Kuzey gibi kendini tutamamış, Engin Ar’ın cezasını kesmişti. Ancak bu bardağı taşıran son damla oldu. Kuzey ve ailesinden çekmediği kalmayan Engin Ar şikayet olmaya karar verir. Kuzey bu kez işi sıkı tutarak profesyonel bir yöntemle çözüme gitmeyi istemektedir. Engin Ar’ı ikna ederek Mavişiyle hapse girmemeye kararlıdır. Engin’in ise ikna olmak gibi bir niyeti yoktur.

Kuzey Engin Ar meselesiyle meşgulken kızları da yaylaya çıkar.

KUZEY YILDIZI 49. BÖLÜM İZLE

KUZEY YILDIZI’NIN KONUSU

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.