adplus-dvertising

Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un lazımlıkla geziyor!

İddiaya göre potansiyel rakiplerinin sağlık vaziyetini öğrenmesini önlemek amacıyla Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, dışkısının yanlış ellere geçmesini engellemek için portatif bir tuvaletle geziyor.
Takip et
Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un lazımlıkla geziyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İlginç uygulamalarıyla dikkat çeken Kuzey Kore lideri bu kez da tuvalet alışkanlığıyla gündemde. İsmini vermek istemeyen Kuzey Koreli bir kaynağın verdiği bilgiye göre, Kim Jong-un normal bir halka açık tuvaleti kullanamazmış. Bu yüzden de her gittiği yere özel portatif tuvaletini de beraberinde götürüyormuş.

Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un lazımlıkla geziyor!

Portatif tuvalet, liderin resmi konvoyundaki otomobillerden birinde gizli ve gittiği her yere onunla beraber gidiyor. Sözcü’nün aktardığı habere göre; kaynak, “Tuvaletler yalnızca Kim Jong-un’un kişisel treninde değil, seyahat ettiği küçük yahut orta boy otomobiller ne olursa olsun ve hatta dağlık arazi yahut kar için tasarlanmış özel araçlarda bile var. Konvoyda birden fazla araç var, bu yüzden insanlar hangisinde olduğunu söyleyemez ve tuvalet görevi gören ayrı bir otomobil var” şeklinde konuştu.

KRALİYET AİLESİ DE TUVALET KONUSUNDA TAKINTILI

VIP’ler için ayrılmış özel bir tuvalete sahip olmak çok sıra dışı değil. Kraliçe Elizabeth de nereye giderse gitsin beraberinde giden özel bir kraliyet tuvaleti oluyor. Hatta tuvalet rulosu bile, kraliyet ailesi dışında hiç kimse tarafından kullanılmayacak biçimde işaretlenmiş.

Kraliçe dışında, Prens Charles’ın da kendisiyle beraber giden özel bir klozet kapağı olduğu bildirildi. Kraliyet yazarı Tom Bower, Prens Charles’ın biyografisinde, tahtın varisinin kendi yatağı, klozet kapağı, kadife tuvalet kağıdı ile geldiğini öne sürdü.

Bununla beraber, bir Avustralya radyo programında özel tuvalet düzenlemeleri hakkında soru sorulduğunda, prens konuyla alay edip iddiaları reddetmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.