Kuzey Kore lideri Kim Jong-un fotoğrafları dublör!

Öldüğü ya da ayağa bile kalkamayacak durumda olduğu ileri sürülen Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'la alakalı tartışmalar sürüyor. Kim'in tartışmaları bitirmek için yayınlanan son fotoğrafının dublörlere ait olduğu savunuldu.

Dünya corona virüsüyle mücadelesini sürdürürken, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un’un bir anda ortadan kaybolması uluslararası medyanın gündemine oturmuştu.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un fotoğrafları dublör!

Kim’in kalp ameliyatı geçirdikten sonra yoğun bakımda olduğundan, felç geçirip ayağa bile kalkamadığına kadar birçok iddia ortaya atılırken, öldüğünü düşünenlerin sayısı da bir hayli fazlaydı.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un fotoğrafları dublör!

Bu spekülasyonların sonrasında Kuzey Kore lideri 1 Mayıs’ta gün yüzüne çıktı. Bir fabrikanın açılışında yer verilen Kim’in fotoğraflarının yayınlamasıyla ‘ölmedim, buradayım’ mesajı verildi. Fakat bu mesajdan tatmin olmayanların sayısı da bir hayli fazla.

FÜZE DENEMESİNDE GÖRÜLDÜ

Kim Jong-un’un dublör kullandığı iddiaları sık sık dile getirilse de, son fotoğrafların gerçekliğine inanmayanlar 2017’de kaydedilen bir görüntüyü işaret etti. Söz konusu videoda Kim, bir füze denemesi esnasında saç tıraşına kadar kendisine benzeyen iki kişiyle konuşurken görülüyor.

Videoyu görenler iki kişinin Kim’in dublör kullandığının delili olduğunu, 1 Mayıs’ta paylaşılan fotoğrafların da dublörlere ait olduğunu savundu.

Kim Jong-un’un olası suikast girişimlerine karşı dublör kullandığı iddia ediliyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı