Kuzenini Öldüren Zanlının İfadesi Kan Dondurdu

Bursa'da 39 yaşındaki Tolga Çiftçi'nin kuzeni Gökhan Çiftçi'yi 7 kurşunla, gözünü kırpmadan öldürdüğü cinayetin detayları aylar sonra gün yüzüne çıktı.

Bursa’nın Osmangazi ilçesi’nde Mart ayında meydana gelen olayın tüm detayları gün yüzüne çıktı. Aylar önce iki kuzen arasında alevlenen tartışma, 39 yaşındaki yaşındaki Tolga Çiftçi’nin, öz amcasının oğlu 32 yaşındaki Gökhan Çiftçi’yi 7 kurşunla öldürmesiyle sonlanmıştı. Korkunç cinayetin perdesi aylar sonra aralandı.


”SİLAHIMDAKİ TÜM MERMİLERİ SIKTIM”

Olayın ardından kaçmaya çalışırken polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan Tolga çiftinin ifadesi ortaya çıktı.Çiftçi ifadesinde, “Aramızda 4-5 yıldır borç meselesi yüzünden husumet var. Sürekli arkamdan konuşup, bana çevremdeki insanlarla haber yolluyordu. Benim de canıma tak etti. Olay günü aradım ve ’Buluşalım’ dedim. Buluşma yerine geldiğim de yine hakaret etmeye başladı. Ben de öldürmek için silahımdaki tüm mermileri sıktım” dedi.

MÜEBBET HAPİS İSTEMİ

Tolga Çiftçi, Bursa Adliyesi´nce yürütülen soruşturma kapsamında çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Hazırlanan iddianame, ‘Kasten öldürme’ suçundan müebbet hapis cezası talep edilen iddianamede, güvenlik kameralarına yansıyan, Tolga Çiftçi’nin kullandığı beyaz araçla sokakta bekleyen Gökhan Çiftçi’nin yanına gelişi ve çıkan tartışmada silahını çekip, peş peşe ateşlediği anlara ait görüntüler delil olarak gösterildi. Katil zanlısı Çiftçi, önümüzde ay Bursa 7. Ağır Ceza Mahkemesi´nde yeniden hakim karşısına çıkacak.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı