adplus-dvertising

Kusursuz Kiracı 4. Bölüm Fragmanı Yayında- Kusursuz Kiracı Yeni Bölüm Tanıtımı

Tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çeken “Kusursuz Kiracı” 13 Eylül Salı günü 3. bölümüyle FOX izleyicisiyle buluştu. Dizinin ardından 4. bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Mona gerçekten Yakup'un amcasını öldürdü mü, apartmanda altın var mı? İşte Kusursuz Kiracı 4. bölüm tanıtımı...
Takip et
Kusursuz Kiracı 4. Bölüm Fragmanı Yayında- Kusursuz Kiracı Yeni Bölüm Tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin (Mona) yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alacak “Kusursuz Kiracı”nın yapımcılığını MF YAPIM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor ve yazar Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden hareketle kaleme alıyor.

KUSURSUZ KİRACI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Mona apartmanın gizemini çözmeye başlamıştır. Komşuları iş üstünde bastıktan sonra şans ibresinin kendisinden yana döneceğini umar. Ancak olaylar hiç de öyle gelişmez. Cesedin yerini bulmadan kendini sağlama alma şansın olmadığını kısa zamanda anlayan Mona, komşularla karşılıklı sessizlik anlaşması yapmayı kabul etmek zorunda kalır. Bu da Yakup’tan büyük sırlar saklaması ve daha da fenası komşularla Yakup’a karşı suç ortaklığı yapması anlamına gelecektir. Bu durum Yakup’la arasında suçluluktan doğan derin bir uçurum açar.

Zaman ve çatı katından çıkan büyük bir sürpriz Mona’nın kendi suçluluğunu da başkalarının masumiyetini de yeni baştan sorgulamasına yol açar. Yoksa Yakup da göründüğü kadar masum değil midir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.