adplus-dvertising

Kusursuz Kiracı 3. Bölüm Fragmanı Yayında- Kusursuz Kiracı Yeni Bölüm Tanıtımı

Tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çeken “Kusursuz Kiracı” 6 Eylül Salı günü 2. bölümüyle FOX izleyicisiyle buluştu. Dizinin ardından 3. bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Yakup apartmanda olanlardan haberdar mı? İşte Kusursuz Kiracı 3. bölüm tanıtımı...
Takip et
Kusursuz Kiracı 3. Bölüm Fragmanı Yayında- Kusursuz Kiracı Yeni Bölüm Tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin (Mona) yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alacak “Kusursuz Kiracı”nın yapımcılığını MF YAPIM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor ve yazar Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden hareketle kaleme alıyor.

KUSURSUZ KİRACI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Mona daha istemeden işlediği korkunç cinayetin şokunu atlatamadan bir de ortalıktan kaybolan cesedin peşine düşmek zorunda kalmıştır. Leyla, Mona’nın polise gitmesini engeller. Cesedi ortadan kaldırıp bu korkunç olayı unutmaları gerektiği konusunda arkadaşını ikna eder.

Mona bir yandan aralarında güçlü bir çekimin filizlenmekte olduğu Yakup’un amcasını öldürmenin suçluluğuyla boğuşurken diğer yandan da Leyla ile birlikte kaybolan cesedin esrarını çözmeye çalışır.

A post shared by FOX (@foxturkiye)

Ancak cinayetin bir görgü tanıdığı vardır ve olaylar iki genç kadının planladığı gibi gelişmeyecektir. Mona aradığı sorulara cevap bulmak umuduyla Yakup tarafından davet edildiği bir partiye gider. Ancak orada onu hiç ummadığı tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.