adplus-dvertising

Kuş bile dile geldi: ‘O kupa Sivas’a gelecek’

Sivas’ta ezberlediği kelimeler ve attığı sloganlarla ünlenen Japon adlı muhabbet kuşu Sivasspor ve Kayserispor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Finali öncesinde attığı sloganlarla gene gündem oldu.
Takip et
Kuş bile dile geldi: ‘O kupa Sivas’a gelecek’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sivas’ta yaşayan Ömer Bayrak’a ait Tepeli cinsi Japon adlı muhabbet kuşu, Sivasspor fanatikliğiyle dikkat çekiyor. Ziraat Türkiye Kupa Finali öncesinde Sivasspor lehine sloganlar atan Japon, “O kupa Sivas’a gelecek, hasret bitecek”, “Kırmızı beyaz şampiyon Sivas”, “Elhamdülillah Sivassporluyuz kardeş'” diyor. Bayrak’ın evlatlarından ayırmadığı ve gözü gibi baktığı kuşu Japon’a tuttuğu takımın sloganlarını 3 gün içersin de öğreterek, final maçı oynayacak Sivasspor’un kupayı almasını istiyor.

Kuş bile dile geldi: ‘O kupa Sivas’a gelecek’

Kuş bile dile geldi: ‘O kupa Sivas’a gelecek’

3 günde ezberletti
Ömer Bayrak, emek vererek bu günlere geldiğini söyleyerek, “Biliyorsunuz 26 Mayısta Sivasspor ile Kayserispor’un ziraat kupasında final maçı var. Kuşumuz, ‘O kupa Sivas’a gelecek, hasret bitecek’, ‘Kırmızı beyaz şampiyon Sivas’, ‘Elhamdülillah Sivassporluyuz kardeş’ gibi sloganları 3 gün gibi kısa bir sürede ezberlettim. Buraya gelene kadar sabır, emek ve sevgi gösterdim ve bu hale getirdik. İnşallah kupa maçı dostane bir maç olsun ama Sivassporumuz kazanarak döner İnşallah” dedi.

Mustafa Kurtulan – Muhammed Caner Atalay

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.