Kuruluş Osman’ın Bamsı Bey’i ölüyor mu? Nurettin Sönmez, Kuruluş Osman’dan ayrılacak mı?

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisinin 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Burak Özçivit’in başrolünde oynadığı Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde beklenmeyen gelişmeler yaşanacak.
Takip et
Kuruluş Osman’ın Bamsı Bey’i ölüyor mu? Nurettin Sönmez, Kuruluş Osman’dan ayrılacak mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kuruluş Osman dizisi 3 Şubat akşamı 44. bölümüyle seyirciyle buluştu. ATV’de her çarşamba saat 20.00’de ekrana gelen dizinin 45. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kuruluş Osman’ın 45. yeni bölüm fragmanında Bamsı Beyrek’in sırtından bıçaklandığı sahne dikkat çekti. Ünlü oyuncu Nurettin Sönmez’in canlandırdığı Bamsı karakterinin ölüp ölmeyeceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Bey’in kararı ile obadan sürülen Göktuğ ve Targun, intikam için Bizans’la ittifak yapar ve güçlerini Flatyos’la birleştirir.

Dündar Bey, Nikola ile görüşmek üzere bir kez daha İnegöl Kalesi’nin yolunu tutarken, çaresiz kalan Lena, Bayhoca’yı geri alabilmek için Flatyos’tan yardım ister.

Savcı Bey’in oğlunu kurtarmak için yaptığı hamle pahalıya mal olurken; tüm cephelerde baskı altında kalan Osman Bey, Nikola’yı hiç beklemediği bir yerden vurmak üzere herkesi şaşırtacak bir strateji kurar.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNİN KONUSU

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren “aşk” oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını “aşkla” gördü. Gücünü kılıcından değil, “aşktan” aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını “aşkla” verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.