Kuruluş Osman’a TRT’den rakip geliyor! Diriliş Ertuğrul’un senaristinden yeni dizi

ATV’nin en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman’a TRT’den Nizamı Alem adında rakip dizi geliyor. Selçuklu dönemini anlatacak olan dizi, Diriliş Ertuğrul’un da ekibinde yer alan Serdar Özönalan tarafından kaleme alınacak. İşte yeni dizi Nizamı Alem’e dair detaylar…

Kuruluş Osman’a büyük bi rakip geliyor. ATV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan ve Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dizisine TRT’den yeni bir rakip geliyor. Diriliş Ertuğrul’un yazan isimlerden biri olan Serdar Özonalan, diziyi kaleme alacak.

KURULUŞ OSMANA RAKİP NİZAMI ALEM İSİMLİ YENİ BİR DİZİ GELİYOR

Diriliş Ertuğrul dizisi ile izlenme rekorları kıran TRT, devamı şeklinde olan ve ATV ekranlarında yer alan Kuruluş Osman dizisine rakip Nizamı Alem isimli yeni bir dizi projesine başlıyor. Selçuklu dönemini anlatacak olan dizinin müzikleri ile heyecan uyandırması konuşulanlar arasında yer aldı. Dizi için müzikleri usta isim Gökhan Kırdar ile dünyaca ünlü kazak müzik grubu Hassak yapacak.

NİZAMI ALEM DİZİSİ İÇİN ANLAŞMA YAPILDI

TRT ekranlarında yayınlacak olan dizi için ‘Kuşlarla Yolcululuk’ dizisini yapan ve yakında yayınlanacak olan ‘Hay Sultan’ dizisini hazırlayan Akli Film ile anlaşma yapıldı. Diriliş Ertuğrul’un da ekibinde yer alan Serdar Özönalan dizinin tek senaristi olacak.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı