adplus-dvertising

Kuruluş Osman yok mu? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

Kuruluş Osman dizisi, her hafta çarşamba akşamları yeni bölümleri ile seyircisi karşısına çıkıyor. Dizide Osmanlı Devleti'nin kuruluşu anlatılıyor. Dizi 27 Nisan Çarşamaba günü yayın akışında, normal saatinde yer almadı. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm bu hafta yok mu?
Takip et
Kuruluş Osman yok mu? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarının fenomen dizisi Kuruluş Osman, çarşamba akşamlarına damga vuruyor. Dizi yayın akışında farklı saatte yer aldı. Sevenleri, Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman, yok mu? sorularını peş peşe sıralıyor. İşte, Kuruluş Osman dizisi detayları ve ATV yayın akışı…

KURULUŞ OSMAN BU AKŞAM VAR MI?

Kuruluş Osman yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı ATV yayın akışı ile belli oldu. Sevilen dizi Kuruluş Osman en son 91. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi sebebi ile ATV yayın akışı içerisinde bu akşam saat 20:00’de Kadir Gecesi Özel programı yer alıyor. Kuruluş Osman’ın yeni bölüm saati yayın akışı içerisinde açıklandı.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek. Saat 20:00 Kadir Gecesi Özel programı yayınlanacak. Ardından 20:45’te Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü ekrana gelecek.

27 NİSAN ATV YAYIN AKIŞI

16:00 Esra Erol’da

19:00 Ana Haber

19:20 Nihat Hatipoğlu ile İftar

20:00 Kadir Gecesi Özel

20:45 Kuruluş Osman

00:20 Hz. Muhammed Allah’ın Elçisi – Film

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.