Kuruluş Osman var mı, bugün yeni bölüm yok mu?

Kuruluş Osman dizisi ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümü izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta yeni bölümü olmayan dizinin bu hafta olup olmayacağı merak ediliyor. Peki 12 Ocak bu akşam Kuruluş Osman yok mu? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? İşte ATV yayın akışı...
Takip et
Kuruluş Osman var mı, bugün yeni bölüm yok mu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kuruluş Osman yok mu? sorusunun cevabı araştırılan konular arasında yer alıyor. Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizi her hafta çarşamba günleri yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünün yayın akışında olmaması ise dikkat çekti. Peki Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman?

KURULUŞ OSMAN BU HAFTA YOK MU?

Kuruluş Osman, çarşamba günü yayın akışında yer almadı. Kuruluş Osman’ın yayın saatinde Çakallarla Dans 4 filmi yayın akışında yer aldı. Bu hafta dizinin yeni bölümü ekranlara gelmeyecek.

Bu hafta Kuruluş Osman’ın yayın saatinde Çakallarla Dans 4 filmi ekrana gelecek.

KURULUŞ OSMAN’A KORONA ENGELİ

Başrolünde Burak Özçivit’in rol aldığı Kuruluş Osman dizisinde de korona vakası yaşandı. Dizinin sevilen ve başarılı karakterlerinden biri olan Şeyh Edebali’yi canlandıran Seda Yıldız, yaşadığı belirtilerden dolayı PCR testi yaptırdı. Usta oyuncu, sonucunun pozitif olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Kuruluş Osman var mı, bugün yeni bölüm yok mu?

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

n son 29 Aralık 2021 tarihinde izleyicilerle buluşan Kuruluş Osman, 77. bölümü geride bırakmıştı. Kuruluş Osman’ın 78. bölümünün 19 Ocak 2022’de yayınlanması bekleniyor.

Kuruluş Osman var mı, bugün yeni bölüm yok mu?

12 OCAK ATV YAYIN AKIŞI

10.00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13.00 atv Gün Ortası
14.00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16.20 Esra Erol’da
19.00 atv Ana Haber
20.00 Çakallarla Dans 4
22.20 Aramızdaki Sözler

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.