Kuruluş Osman eleştirisi kendisine pahalıya patladı! Serdar Gökhan esas düşüncesini anlattı…

TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizi projesinin oyuncu kadrosunda yer alan Serdar Gökhan, Kuruluş Osman yapımıyla ilgili eleştiride bulunarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kuruluş Osman dizisinin tekrara düştüğünü ve bu nedenle uzamaması gerektiğini savunan oyuncu Serdar Gökhan, sarf ettiği sözlerinin izleyiciler tarafından yanlış anlaşıldığını dile getirdi.

TRT1’de uzun bir dönem boyunca izleyici kitlesini ağırlayan Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman Şah rolünü üstlenen Serdar Gökhan, ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman ve başrol oyuncusu Burak Özçivit hakkında göze çarpan eleştirilerde bulunmuştu.

”Kuruluş Osman’ın cılkını çıkardılar” şeklinde ifadelere yer veren Diriliş Ertuğrul oyuncusu Serdar Gökhan, artık dizide sürekli benzer hikayeye yer verilmesinin doğru olmadığını belirtmiş ve farklı bir projeye yönelmeleri gerektiğine yönelik öneride bulunmuştu.

Kuruluş Osman dizisinin bu kadar uzamaması gerektiğinin özellikle altını çizerek işin tadında bırakılmasını savunan Serdar Gökhan, “Tadı kalmadı artık hikayenin. Döndür dolaş aynı şeyleri yapıyorlar. Bence başka bir proje yapmaları gerekiyordu. Ama bizim piyasamız böyle, tutunca bir dizi insanlar artık ‘yeter artık’ dedirtene kadar devam ediyorlar. Bence yanlış” sözleriyle tepkisini dile getirmişti.

Engin Altan Düzyatan’ın ardından Kuruluş Osman dizisinde Burak Özçivit’in nasıl olduğu sorusu yöneltilince de Serdar Gökhan, eleştirilerine bir yenisini daha ekleyerek şu açıklamalara imza atmıştı:

“İyi bir çocuk, yakıştı da ona ama artık seyirci bitti, bıktı artık. Eski oyuncuları arıyorlar. Burak da sağ olsun genç bir kardeşimiz de omuzlayacak gücü yok. O dizi ağır bir performans gerektiriyor. Biraz omuzlayamadı, sırtlayamadı. Bu milletin ne istediği de belli değil, iyi şey yapıyorsun seyretmiyor. Abudik gubidik işler yapıyorsun reyting rekorları kırıyor.”

”İNSANLAR BAZI ŞEYLERİ YANLIŞ ANLADILAR…”

Usta oyuncu Serdar Gökhan, hem Kuruluş Osman dizisiyle hem de başrol oyuncusu Burak Özçvit’le ilgili gerçekleştirdiği açıklamaların sosyal platformda kullanıcılar tarafından yanlış anlaşılmasının akabinde video çekerek konuya açıklık getirdi. Serdar Gökhan, “Muhabir arkadaşlarla yaptığımız tamamen iyi niyetli sohbet, sosyal medyada yanlış anlaşılmalara yol açtı. İnsanlar bazı şeyleri yanlış anladılar” diyerek konuşmalarının yanlış yorumlandığını dile getirdi.

”BEN DE O DİZİNİN BİR PARÇASIYIM…”

Serdar Gökhan “Kuruluş Osman ile ilgili herhangi bir kötü yorum yapmam mümkün değil. Ben de o dizinin bir parçasıyım. Koronavirüs döneminde bile büyük bir özveriyle çalıştılar, seyirciyi dizisiz bırakmadılar. Takdir etmek lazım” diyerek ekranlarda reyting rekorları kıran diziyi zevkle izlediğini vurguladı.

”BURAK ÖZÇİVİT KARDEŞİMİ SEVİYORUM”

Gökhan, “Ben Burak Özçivit kardeşimi seviyorum. Diziye de çok yakıştığını, tam Türk tipi olduğunu da söyledim. Onun için Allah yollarını açık etsin dizileri daim olsun” sözlerinde bulunarak ‘Kuruluş Osman dizisinde Osman Gazi rolünü üstlenen Özçivit’e destek verdi.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı