Kuruluş Osman eleştirisi ile tepkileri üzerine çekmişti: Serdar Gökhan kendini böyle savundu!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizi projesinin oyuncu kadrosunda yer alan Serdar Gökhan, Kuruluş Osman yapımıyla ilgili eleştiride bulunarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kuruluş Osman dizisinin tekrara düştüğünü ve bu nedenle uzamaması gerektiğini savunan oyuncu Serdar Gökhan, sarf ettiği sözlerinin izleyiciler tarafından yanlış anlaşıldığını dile getirdi.

TRT1’de uzun bir dönem boyunca izleyici kitlesini ağırlayan Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman Şah rolünü üstlenen Serdar Gökhan, ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman ve başrol oyuncusu Burak Özçivit hakkında göze çarpan eleştirilerde bulunmuştu.

”Kuruluş Osman’ın cılkını çıkardılar” şeklinde ifadelere yer veren Diriliş Ertuğrul oyuncusu Serdar Gökhan, artık dizide sürekli benzer hikayeye yer verilmesinin doğru olmadığını belirtmiş ve farklı bir projeye yönelmeleri gerektiğine yönelik öneride bulunmuştu.

Kuruluş Osman dizisinin bu kadar uzamaması gerektiğinin özellikle altını çizerek işin tadında bırakılmasını savunan Serdar Gökhan, “Tadı kalmadı artık hikayenin. Döndür dolaş aynı şeyleri yapıyorlar. Bence başka bir proje yapmaları gerekiyordu. Ama bizim piyasamız böyle, tutunca bir dizi insanlar artık ‘yeter artık’ dedirtene kadar devam ediyorlar. Bence yanlış” sözleriyle tepkisini dile getirmişti.

“İyi bir çocuk, yakıştı da ona ama artık seyirci bitti, bıktı artık. Eski oyuncuları arıyorlar. Burak da sağ olsun genç bir kardeşimiz de omuzlayacak gücü yok. O dizi ağır bir performans gerektiriyor. Biraz omuzlayamadı, sırtlayamadı. Bu milletin ne istediği de belli değil, iyi şey yapıyorsun seyretmiyor. Abudik gubidik işler yapıyorsun reyting rekorları kırıyor.”

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı