Kuruluş Osman dizisinde yeni bir skandal “Set çalışanları dava açtı”

ATV ekranlarında yer verilen Kuruluş Osman dizisi, Burak Özçivit ile set çalışanları ile ilgili çıkan iddialar ile gündeme gelmeye devam ediyor.
Takip et
Kuruluş Osman dizisinde yeni bir skandal “Set çalışanları dava açtı”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur menajer Özgür Aras, Kuruluş Osman’ın başrol oyuncusu Burak Özçivit ve dizi ile ilgili yeni iddialarda bulundu.

“EKİP SETİ BIRAKIP GİTTİ”

Milyon TV’de yayınlanan ‘Üçü Her Yerde’ programın sunucularından Aras, daha önce Burak Özçivit’in set ekibine yönelik kırıcı hareketlerde bulunduğu belirtmişti.

Aras, yaptığı açıklamada, “Bu anlatacağım olay iki ay önce meydana geldi. Burak bir gün sete çok öfkeli gelmiş. Set ekibindeki insanlara kötü davranmış, ters konuşmuş. İnsanların kalbini kırmış. Kuruluş Osman’ın görüntü yönetmeni Turgay Aksoy, ekibiyle beraber seti bırakıp gitmiş” diyerek konuşmuştu.

“ÇALIŞANLAR İŞSİZ KALMIŞ”

Menajer Özgür Aras, Milyon TV’de yayınlanan programında konuyla alakalı yeni açıklamalarda bulundu.

Kuruluş Osman dizisindeki kriz ile ilgili konuşan Aras, “Burak Özçivit, görüntü yönetmeni ve üç set çalışanıyla çalışmak istememiş. Bunun üstüne yönetim çalışanlara ‘sizinle başka projede çalışalım’ demiş. Ancak yeni bir proje olmadığı için çalışanlar işsiz kalmış” ifadelerini kullandı.

Aras, Kuruluş Osman’da yaşananlardan dolayı mağdur olduğu öne sürülen set çalışanlarının da olayı mahkemeye taşıdığını belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.