adplus-dvertising

Kuruluş Osman 98. bölüm full izle-Kuruluş Osman sezon finali tek parça

Kuruluş Osman 98. bölümü 15 Haziran izleyicilerin karşısına çıkıtı. Büyük bir izleyici kitlesi bulunan Kuruluş Osman 98. bölümde Osman Bey için artık hedef Yenişehir'dir. Osman Bey ve Alpleri Yenişehir'i kuşatırken Bala bacılar da boş durmayacak. Kuruluş Osman yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kuruluş Osman son bölüm full izle, Kuruluş Osman 94. bölüm tek parça Youtube
Takip et
Kuruluş Osman 98. bölüm full izle-Kuruluş Osman sezon finali tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

15 Haziran Çarşamba akşamı yeni bölümü ile yayınlanan dizinin büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor. Kuruluş Osman 98. bölümde Kılık değiştirerek kaleye sızan Hatunlar düşmanı içerden çökertebilecek midir? Düşmanla kıyasıya savaşırken okla yaralanan Aygül Hatun’un akıbeti ne olacaktır?

Kuruluş Osman 98. bölüm full izle-Kuruluş Osman sezon finali tek parça

KURULUŞ OSMAN 98. BÖLÜM ÖZET

Hatunlar esir düşenleri kurtarabilecekler mi?

Kumral Abdal, Demirci Davud ve Akça Derviş Romanos’un elindedir. Romanos, Osman Bey’in kurduğu oyunu çözebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Kumral Abdal, Akça Derviş ve Demirci Davud, Romanos’un işkencelerine dayanabilecek midir? Bala, Malhun ve diğer Hatunlar onları kurtarabilecekler midir?

Demirci Davud kendisini öne atıyor

Osman Bey kapısına dayandığı Yenişehir’de çetin bir direnişle karşılaşır. Osman Bey, Yenişehir’in fethi için bilek gücünün yanında zekasını da konuşturacaktır. Osman Bey’in dahiyane planı nedir? Sonunda Kayı Alpları, Yenişehir’in kapılarına dayanır… Neye uğradığını şaşıran Romanos ve askerleri kirli bir oyun oynamaya kalkışır… Savaşın en çetin anlarında, Demirci Davud canı pahasına, Kayı sancağının dalgalanabilmesi için kendisini öne atar. Demirci Davud kurtulabilecek midir?

Osman Bey Romanos’un cezasını kesiyor

Kuruluş Osman 98. bölüm full izle-Kuruluş Osman sezon finali tek parça

Osman Bey ve Alpları, Yenişehir’i ele geçirir. Romanos’la vuruşan Osman Bey, onun kellesini alarak cezasını keser. Bu yeni bir zaferdir ancak Yenişehir ahalisi Osman Bey için yeni bir sorun mu olacaktır?

Sultan’ın Yenişehir fethine tepkisi

Osman Bey’in Yenişehir’i fethetmesi Bitinya’da hakim güç olduğu anlamına gelecektir. Osman Bey’in peş peşe yaptığı fetihler Konya’da nasıl yankılanacaktır? Sultan Alaeddin, Yenişehir’in fethine nasıl tepki verecektir?

KURULUŞ OSMAN 98. BÖLÜM FULL İZLE

15 Haziran Çarşamba akşamı 98. bölümüyle ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman, dizinin bitmesinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Kuruluş Osman yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

KURULUŞ OSMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kuruluş Osman 98. bölüm full izle-Kuruluş Osman sezon finali tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.