adplus-dvertising

Kuruluş Osman 93. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça

Kuruluş Osman 93. bölümü 11 Mayıs akşamı izleyicilerin karşısına çıkıtı. Büyük bir izleyici kitlesi bulunan Kuruluş Osman 93. bölümde İnegöl'ün fethi için artık her şey hazırdır. Osman Bey ve Alpları surlara dayanmıştır. Kuruluş Osman yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kuruluş Osman son bölüm full izle, Kuruluş Osman 93. bölüm tek parça Youtube linki haberimizde...
Takip et
Kuruluş Osman 93. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

11 Mayıs Çarşamba akşamı yeni bölümü ile yayınlanan dizinin büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor. Kuruluş Osman 93. bölümde Mancınıklardan İnegöl surlarına ateş ve barut yağarken içerde ise Nikola ve Romanos, Osman Bey’i püskürtmek için çareler aramaktadır.

KURULUŞ OSMAN 93. BÖLÜM ÖZET

Bala ve Malhun hatun, Orhan ile Holofira’yı kurtarabilecekler mi?

Osman Bey, Kayılar ve himayesi altındaki diğer Türk Boylarıyla İnegöl’ü kuşattığı sırada obadakiler ise Holofira’yı teyzesine uğurlamaktadır fakat Holofira’yı götürecek olan Usta Arius’un askerleridir. Holofira’yı kaçıracaklardır. Holofira’nın hangi hamlesi onu bu durumdan kurtaracaktır? Holofira’nın hamlesi Orhan’ı da büyük bir tehlikeye sürükleyecektir. Malhun ve Bala Hatun, Bacıyanlar ile birlikte fütühat yolundayken Orhan ve Holofira’nın tehlikede olduğu haberini alırlar. Malhun ve Bala Hatun, Orhan’ı ve Holofira’yı kurtarabilecekler midir?

Kuruluş Osman 93. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça

Nikola’nın son hamlesi

Nikola’nın bütün hamleleri boşa çıkmıştır. Ne yaparsa yapsın artık surları dövülmeye başlamıştır fakat asla yılmaya niyeti yoktur. Son hamle olarak Osman Bey’in ordugahını dağıtıp, elinde savaşacağı hiçbir sey bırakmamayı planlar. Romanos’un askerlerini çoktan Osman Bey’in ordugahının çevresinde konuşlandırmıştır.

Aktemur’un akıbeti

Osman Bey’in, İnegöl’e sızdırdığı yeğeni Aktemur bu bilgiyi Osman Bey’e ulaştırmak ister. Aktemur başarılı olabilecek midir? Yoksa ele geçip Nikola ve Romanos’un acımasızlığına mahkum mu olacaktır? Osman Bey, bütün engellere, Nikola ve Ramanos’un direnmelerine rağmen İnegöl surlarını aşabilecek midir? İnegöl’ü fethedip surlarından Kayı’nın sancağını dalgalandırabilecek midir?

KURULUŞ OSMAN 93. BÖLÜM FULL İZLE!

11 Mayıs Çarşamba akşamı 93. bölümüyle ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman, dizinin bitmesinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Kuruluş Osman yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

YOUTUBE İZLEMEK İÇİN BURAYA BAKIN

Kuruluş Osman 93. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.