adplus-dvertising

Kuruluş Osman 91. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça

Kuruluş Osman 91. bölümü 20 Nisan akşamı izleyicilerin karşısına çıkıtı. Büyük bir izleyici kitlesi bulunan Kuruluş Osman 89. bölümde Osman Bey bir yandan görünmez düşmanıyla uğraşırken öte yandan da İnegöl'ün fethi için hazırlıklarına devam eder...
Takip et
Kuruluş Osman 91. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

20 Nisan Çarşamba akşamı yeni bölümü ile yayınlanan dizinin büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor. Kuruluş Osman 91. bölümde Bilecik’te yapılan düğün hazırlığı bütün hızıyla devam eder.

KURULUŞ OSMAN 91. BÖLÜM ÖZETİü

“Bilecik Kalesi gayrı bizim mülkümüz olacak!”

Osman Bey Bilecik’i fethetmek istiyor

Bilecik Tekfuru Justinyanus, Osman Bey ve ailesini öldürmek için nasıl bir hamle yapacaktır? Osman Bey ve Hatunları düğün davetlisi kisvesiyle kaleye girerler. Niyetleri Bilecik’i fethetmektir fakat hesap etmedikleri bir şey vardır. Osman Bey tekfurların oyununa nasıl karşı koyacaktır? Orhan ve Alaeddin’in Bilecik’te esir tutulduğunu bilen Bala Hatun ve Malhun Hatun çocuklarının yerini bulabilecek midir?

Barkın’ın Söğüt’ü işgal planı

Kayı Obası yüreği ağzında, çocuklardan ve Osman Bey’den gelecek iyi haberleri beklerken Barkın ise Söğüt’ü ele geçirmek için kendi oyununu kurmaya çalışır. Barkın’ın hain planı nedir?

Bilecik Tekfuru Juntinyanus’un elindeki büyük koz

Bilecik tekfuru Justinyanus, Yarhisar’dan gelecek olan düğün kafilesini büyük bir heyecanla beklemektedir. Gelinin gelmesini bekleyen tekfur büyük bir şok yaşar. Osman Bey ve Alpları Bilecik’i fethetmeye gelmiştir fakat Bilecik Tekfuru Juntinyanus’un elinde büyük bir koz vardır. Orhan ve Alaeddin! Osman Bey çocukları için fütuhattan vazgeçecek midir?

KURULUŞ OSMAN 91. BÖLÜM FULL İZLE!

20 Nisan Çarşamba akşamı 91. bölümüyle ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman, dizinin bitmesinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Kuruluş Osman yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

Kuruluş Osman 91. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.