Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman’ın 47. bölümünde heyecan doruktaydı. Kayı Alpleri Bizanslılarla karşı karşıya geldiği son bölümde Osman Bey’in Bayhoca’ya nasihatları izleyici tarafından izlendi. Kuruluş Osman’ın 47. bölümü ve yeni 48. bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Kuruluş Osman’ın 47. bölümünde; Çömlekçi İdris’in obadaki hainlerin ismini veremeden infaz edilmesinin ardından hainleri ortaya çıkarmak için harekete geçen Osman Bey, Nikola’nın Konstantinopolis’e çağırıldığı bilgisi alır. Nikola’yı ele geçirmek için bir baskın planlayan ve savaş hazırlıklarına başlayan Osman Bey, bu kez avını elinden kaçırmamaya kararlıdır. Papa’nın ajanları Melik ve Süleyman bu istihbaratın Osman Bey’e ulaştığının bilgisini verince, Nikola, Osman Bey’i ters köşeye yatırmak için plan kurar.

KURULUŞ OSMAN 47. BÖLÜM İZLE

Targun’un ölümünün ardından Kumanların lideri haline gelen Göktuğ, kutsal emanetleri Nikola’ya götürerek onun güvenini kazanmaya çalışır. Çömlekçi İdris’in ölümünün ardından güvende olduğunu düşünen Dündar Bey yeni bir ittifak arayışına girer. Alpleriyle birlikte uç bölgesine gelen ve obası için yeni bir yurt bulmak için çalışan Malhun Hatun’a Osman Bey’in ilgisi Bala Hatun’u rahatsız eder. Malhun Hatun’un bey kızı tavrı Bala Hatun’la arasında soğuk rüzgarlar esmesine neden olur.

NİKOLA’NIN TAKTİĞİ İŞE YARAYACAK MI?

Osman Bey, Nikola’yı alt edebilmek için nasıl bir taktik kuracak? Nikola, Osman Bey’i tuzağa düşürebilecek mi? Bizans kuvvetleri ve Kayı alpleri arasındaki müthiş savaşın galibi kim olacak? Göktuğ, Nikola’nın güvenini kazanabilecek mi? Dündar Bey, yeni ittifakında aradığını bulabilecek mi? Malhun Hatun planlarını gerçekleştirebilecek mi? Malhun Hatun ve Bala Hatun arasında neler yaşanacak?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
dogru
25 Şubat 2021, 15:16 tarihinde yazildi

Tarih Tarih deriz Kurtulus Osman Harika bir Tarih Dizisi ve gercekten nasil Erturul Dirilise Engin Altan Düzyatan yakistiysa hakkini vererek rolünu yapti cokta yakisti simdide oglu olarak Kurtulus Osmanin rolu herseyiyle Burak Özcivit yakisti gercekten tam ogul bu Kadar güzel yakisir insana onsuz düsünemiyoruz Kurtulus Osmani ve heyecanla Carsambayi bekliyoruz.

  • Cevapla
  • 0