Kuruluş Osman 33. bölüm izle! 34. bölüm fragmanı Kuruluş Osman izle!

Kuruluş Osman dizisi 11 Kasım günü 33. bölümüyle atv ekranlarında yayınlandı. İzleyici dizinin 34. bölüm fragmanını merak ediyor. İşte Kuruluş Osman 34. bölüm fragmanı hakkında bilgiler!
Takip et
Kuruluş Osman 33. bölüm izle! 34. bölüm fragmanı Kuruluş Osman izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kuruluş Osman, Bozdağ Film imzalı, ilk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Metin Günay'ın yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın kaleme aldığı tarih ve kurgu türündeki Türk dizisidir. Peki ama Kuruluş Osman'ın 33. bölümünde ne oldu? 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 33. Bölüm izle

"Ertuğrul Gazi oğlu Osman! Ne pusatımı emanet ederim ne de kardeşlerimi!"

Kulucahisar Kalesi Bizans'ın eline geçiyor, Osman Bey ağabeyi Savcı Bey'le karşı karşıya geliyor. Oğlu Mönke'yi, Geyhatu'ya teslim ederek Kayı Obası'nı büyük bir tehlikeden kurtaran Osman Bey, Nikola'nın sürpriz bir baskınla Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirdiği haberi ile sarsılır. Kulucahisar'ı her ne pahasına olursa olsun geri almaya karar veren Osman Bey, ağabeyi Savcı Bey'in tüm itirazlarına rağmen Nikola ve Flatyos'la yüzleşmeye gider. Aygül ve Selcan Hatun'un dönüşü obadaki dengeleri değiştirirken; Osman Bey'in sözünden çıkarak Kulucahisar'a gitmesi üzerine Savcı Bey, Osman Bey'in tutuklanması emrini verir...

Kuruluş Osman 34. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 34. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.