adplus-dvertising

Kuruluş Osman 100. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça

Kuruluş Osman 100. bölümü 12 Ekim Çarşamba izleyicilerin karşısına çıkıtı. Büyük bir izleyici kitlesi bulunan Kuruluş Osman 100. bölümde Kantakuzenos'un Konstantinopolis'te kurduğu büyük oyun, Osman Bey yüzünden boşa düşmüştür. Kuruluş Osman yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kuruluş Osman son bölüm full izle, Kuruluş Osman 100. bölüm tek parça Youtube
Takip et
Kuruluş Osman 100. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

12 Ekim Çarşamba akşamı yeni bölümü ile yayınlanan dizinin büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor. Kuruluş Osman 100. bölümde Kantakuzenos’un Konstantinopolis’te kurduğu büyük oyun, Osman Bey yüzünden boşa düşmüştür. Ancak Kantakuzenos’un durmaya hiç niyeti yoktur. Kantakuzenos yeni oyunu için adımlarını atmaya başlar. Bu atılacak adımların ilki, Olof’un olacaktır…

KURULUŞ OSMAN 100. BÖLÜM ÖZET

Olof, kardeşi Saga’nın intikamını almak istemektedir. Kantakuzenos’un da isteğiyle adamlarıyla Yenişehir yakınlarına gelen Olof, ilk adımını atar. Amacı, Osman Bey’i hem dışarıdan hem de içeriden kuşatmak olacaktır… Olof’un Osman Bey’i zayıflatmak için yaptığı hamle işe yarayacak mıdır?

Osman Bey oyunları bozmak için harekete geçiyor

Kantakuzenos ve Olof’un hamleleri karşısında oyunlarını bozmak için harekete geçen Osman Bey, yeni düşmanlarıyla ilk defa karşı karşıya gelecektir. Osman Bey ve Olof’un girişeceği bu büyük savaşın Yenişehir’e etkisi ne olacaktır?

Öktem Bey’in obasına düşen ateş

Öktem Bey’in obasına ateş düşmüştür. Obada büyük bir acı yaşanmaktadır. Bu acı herkesin tahammül sınırlarını zorlamaktadır. Öktem Bey’in Obası’na düşen ateş ve büyük acının sebebi nedir? Bengi Hatun yaşanan bu durum karşısında ne kararlar alacaktır? Öktem Bey, Osman Bey’in lafına itimat edip bekleyecek midir, yoksa Osman Bey’i zayıflatmak isteyen Bayındır Bey’e kanıp Osman Bey’e karşı mı cephe mi alacaktır?

Orhan’ı bekleyen akıbet

Osman Bey, oğulları arasında Orhan’a Karacahisar Kalesi’nin yönetimini bırakmasının ardından bu duruma son derece içerleyen oğlu Alaeddin babası ile bir araya gelir. Alaeddin, babasını yanlış mı anlamaktadır? Osman Bey, kuracağı devleti emanet edeceği çocuklarını büyütürken nasıl bir yol izlemektedir? Osman Bey, Malhun Hatun ile yola çıkar… Amaçları Karacahisar’ı teftiş etmektedir. Ancak yol üstünde, Orhan’ın kaçırıldığını öğrenirler. Osman Bey, evladı Orhan ‘ı cenderenin içinden çıkarabilecek midir? Orhan’ın akıbeti ne olacaktır?

Konstantinopolis karışıyor

Saraya yeni birisi gelir… Saraya gelen bu yeni kişi saray ve Konstantinapolis’te bütün dengeleri alt üst eder. Konur ve Turahan, köle savaşçılarla talim yaparken gelen askerlerle arena bir anda karışır. Bu gelen kişi kimdir? Amacı nedir? Konur ne yapacaktır.

KURULUŞ OSMAN 100. BÖLÜM FULL İZLE

12 Ekim Çarşamba akşamı 100. bölümüyle ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman, dizinin bitmesinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Kuruluş Osman yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

KURULUŞ OSMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kuruluş Osman 100. bölüm full izle-Kuruluş Osman son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.