adplus-dvertising

Kurtlar Vadisinin yönetmeni Yalnız Kurt için kolları sıvadı!

Bir dönem Kurtlar Vadisi’nin gerek yapımcılığını gerekse yönetmenliğini üstlenen Osman Sınav’ın çok konuşulacak projesi Yalnız Kurt’un tanıtım fragmanı dizi seveler tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı. Senaristliğinde Alper Erze ile Murat Koca’nın bulunduğu, yönetmenliğinde ise Çağatay Tosun’un yer aldığı Yalnız Kurt ülkemizin yakın tarihinin penceresini ardına kadar aralamaya hazırlanıyor.
Takip et
Kurtlar Vadisinin yönetmeni Yalnız Kurt için kolları sıvadı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milyonlarca izleyici Kurtlar Vadisi’nin kemik kadrosu ile beraber çekimlerinin tekrardan gerçekleştirilmesini beklerken Osman Sınav’dan Kurtlar Vadisi ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın eksikliğini hissettirmeyecek sağlam bir proje geliyor. SineGraf imzasıyla yayın hayatına merhaba diyecek olan Yalnız Kurt, iddialı oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosuyla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi tutkunlarına hafızalardan silinmeyecek dakikalar yaşatacak.

Ülkemizde geçmiş yıllarda yaşanan terör, darbe ve cinayetlerin gözler önüne serileceği ve reytinglerde zirveye yerleşmeyi hedefleyen Yalnız Kurt’un hem konsept danışmanlığını hem de proje tasarımını Osman Sınav yapmaya hazırlanıyor.

Beğeni yağmuruna tutulan Yalnız Kurt tanıtım fragmanında, ‘’Hafıza-i beşer nisyan ila maluldür. Ama artık yeter! Unutma, unutturma. Bizim olduğumuz her yerde onlar da vardı. Kanlı tuzaklar, kara kirli oyunlar, hain planlar,netler, cinayetler… Efsane yeniden başlıyor. Dumanlı dağ börüsü, dulkadir delisi, Adem’ler evreni, Sahar okların temreni İslam dini kuvveti, seksen bin er heybeti… Yalnız Kurt eli kanlı kuklacıya, acımasız canavar Golyat’a karşı!’’ sözleri damgasını vurdu.

Yalnız Kurt’un Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşmaktadır?

*Cihan Ünal

*Kürşat Alnıaçık

*Damla Colbay

*Deniz Evin

*Hasan Deniz Yaran

*Murat Han

*Polat Bilgin

Yalnız Kurt başrol oyuncusu kim?

Yalnız Kurt dizisnin başrollerinde Hasan Deniz Yaran, Kürşat Alnıaçık ve Damla Colbay yer alıyor.

Yalnız Kurt hakkında

Yalnız Kurt dizisi Osman Sınav’ın yapımcılığında hayata geçen aksiyon ve dram türündeki televizyon dizisidir.

Yalnız Kurt, Sinegraf yapım şirketi tarafından yapılıyor. Dizi, Golyat’a karşı verilen mücadelenin destansı hikayesini ekrana taşıyor. Ayrıca dizi, Türkiye’nin geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alıyor. Toplumsal kırılmaların ışığında iyilerle kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.

Golyat nedir, kimdir?

Golyat, harita üzerinde ülkelerin sınırlarını değiştiren, ülkeleri küçük parçalara bölen, hükümetleri darbeyle devirip kendi yandaşı kukla hükümetler kuran, ekonomik tetikçilikyapan, etnik ayrımcılığı körükleyip iç karışıklıklar çıkaran, Allah adıyla insanları ağına düşürüp aldatan, terör örgütleri ve cemaatler kuran, var olan mevcut terör örgütlerini kendi amaçları doğrultusunda taşeron olarak kullanan küresel emperyal bir güçtür.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.