Kurtlar Vadisi’nin Memati ve Kara’sı Teşkilat dizisinde nefes kesti!

Etkilerini halen hissettirmeye devam eden Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun ve Kara’sı Hakan Boyav uzun yılların sonrasında yeniden bir araya geldi. TRT1’in en fazla izlenen dizilerinden biri olan Teşkilat’ın kadrosuna ismini yazdıran iki usta oyuncunun birlikte çekildiği sahne seyircisini heyecanlandırdı.
Takip et
Kurtlar Vadisi’nin Memati ve Kara’sı Teşkilat dizisinde nefes kesti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzleyenler üstünde kalıcı etkiler bıraktıran ve şu anki dönemde bile seyircinin alaka duyduğu projeler arasındaki yerini alan Kurtlar Vadisi’nin 2 yıldız ismi karşı karşıya geldi. Bilindiği üzere hem Gürkan Uygun’un hem de Hakan Boyav’ın TRT1’in çok konuşulan dizisi Teşkilat’ın kadrosuna yerleştirilmesi izleyenlerin heyecanını iki katına çıkarmıştı.

TRT1’in yeni sezona özel sürpriz transfer hamlesinin sonrasında aynı ekipte buluşan Hakan Boyav ile Gürkan Uygun’un beraber çekildiği sahne izleyenlerin en çok izlediği videolar listesine yerleşti. Kurtlar Vadisi’nde oynadıkları karakterler sayesinde hem kariyerinde kayda değer bir başarıya erişen hem de geniş yelpazede kitlenin sevgisini kazanan Gürkan Uygun ve Hakan Boyav arasında geçen efsane diyalog sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Yılların eskitemediği iki oyuncunun yan yana geldiğini görenler Kurtlar Vadisi dizisine göndermede bulunarak art arda yorumlarını sıralamaya başladı. Teşkilat’a farklı bir soluk getiren Hakan Boyav ile Gürkan Uygun’un ”racon kesme” sahnesini keyifle izleyenler “Kurtlar Vadisi’nden sonra ilk defa bu şekilde zevk aldığım bir sahne izledim. Tüyler diken” biçiminde düşüncelerini dile getirdi. İşte, o sahne…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.